2737
2734
عنوان

تازه از مطب رسیدم باردارم خونریزی کردم

| مشاهده متن کامل بحث + 280 بازدید | 25 پست

نشاسته بخور زنگ بزن به دکترت اگه اجازه داد شیاف استفاده کن

تیکر تولد ۳ سالگی دلبرم😍 لحظه دیدنت انگار که یک حادثه بود، حیف چشمان تو این حادثه را دوست نداشت... سیب را چیدمو در دلهره ی دستانم، سیب را دید ولی دلهره را دوست نداشت... تا سه بس بود که بشمارد و در دام افتد گفت 1 گفت 2 افسوس سه را دوست نداشت... من و تو خط موازی؟ نرسیدن؟ هرگز، دلم این قاعده هندسه را دوست نداشت... درس منطق نده دیگر تو به این عاشق که از همان کودکیش مدرسه را دوست نداشت 🙃 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

عزیزم انشالله شما بچتو به سلامت بغل کنی دعاکن تست بارداری من منفی باشه

ممنونم انشاالله عزیزم

انشاالله که هرچی دلته اون بشه وبه وقتش ی نی نی بیادبرات میدونم چ حالی داری ولی واقعا منفی شدخیلی احتیاط کن عزیزم چقدمازنا حرص بخوریم.

2728
ممنونم انشاالله عزیزم انشاالله که هرچی دلته اون بشه وبه وقتش ی نی نی بیادبرات میدونم چ حالی داری ول ...

به خدا بار اولم بود از این غلطا میکردم به قرص اورژانسی اعتماد کردم ۶ساعت بعد خوردم 

به خدا بار اولم بود از این غلطا میکردم به قرص اورژانسی اعتماد کردم ۶ساعت بعد خوردم 

اصلا اعتبار نداره قرص خودتوازدست نده خواهرم بعدهمی مردا ی کاری بسرت میارن پشیمون شی اززندگی خودم گرفتاری نفهمش هستم

2738
برات صلوات میفرستم ان شاالله چیزی نیست...فقط حتما تکون نخور گلم...خبرش بده از نگزانی دربیام

سلام عزیزم خوبی 

رفتم صبح دکترم گفتن چون ی باربوده قطع شده مهم نیست شیاف نوشت