2737
2734

من چندبار سفارش دادم عالیه 

می‌دونم نباید خسته شد؛می‌دونم نباید بُرید؛می‌دونم زندگی ادامه داره؛فقط دلم می‌خواست یه وقتایی، یه جایی، یه گوشه‌ای وایسم بگم خسته‌امو یکی بفهمه چی میگم.نه که فقط بشنوه‌..!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

من چندبار دادم عالیه 

زود میارن ؟ اخه من باید تا هفته دیگه کتاب به دستم برسه 

بعد تو اینستا دیدم زیر پستشون خیلیا نوشته بودن بیشتر از ۲۰ روز گذشته ولی کتاب به دستشون نرسیده

2728
زود میارن ؟ اخه من باید تا هفته دیگه کتاب به دستم برسه  بعد تو اینستا دیدم زیر پستشون خیلیا نو ...

واسه من حدودا ۴ روز شد

می‌دونم نباید خسته شد؛می‌دونم نباید بُرید؛می‌دونم زندگی ادامه داره؛فقط دلم می‌خواست یه وقتایی، یه جایی، یه گوشه‌ای وایسم بگم خسته‌امو یکی بفهمه چی میگم.نه که فقط بشنوه‌..!

من از دیجی کالا کتابامو میگیرم واقعا قیمتاشون مفته من کتاب قمار بازو از دیجی کالا گرفتم ۱۹ تومن دوستم از یه پیچ خرید ۸۰ تومن من فک‌کردم شاید نسخه کوتاه شدشه ولی کامل مثل هم بودن دیگ همه کتابامو از اونجا گرفتم راضی ام پیشنهاد میکنم تو این گرونی کتاب

اخرش چی میشه رفیق؟🥀                                                      منم میتونم برسم به آرزوهام 🙃🙂                                         💜kpop changes my life💜kpoper💜                                                                                                                                                                        
2738
کتابایی که میخوام تو دیجی کالا موجود نیستن:(

عه چه حیف🤧

اخرش چی میشه رفیق؟🥀                                                      منم میتونم برسم به آرزوهام 🙃🙂                                         💜kpop changes my life💜kpoper💜