2137
2106

ی جعبه شیرینی

زندگی وقتی اونی میشه که ما میخوایم  که خودمون بسازیمش😇نه اینکه منتظر باشیم واسمون بسازن😊زندگیتوخودت بساز...امکان داره کسی دیگه بسازه اونی نباشه که تو میخوای😉

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

یه جعبه شیرینی حتما ببرین

محض احترام

بعضی ها آنقدر به دیگران وفادارند که به خودشان خیانت میکنند!!اینجا به کسی اعتماد نکنید و اعصاب خودتون رو خورد نکنید...اینجا دنیای عجیبیه و آدماش عجیب ترن! در ضمن اینجا هیچکس هیچی تو سلیقش نیست😂 پس وقتی از اینجا خارج میشید همه چیو فراموش کنید و زندگی عادی خودتون رو بکنید✌🏻و یه چیز دیگه وقتی اومدین اینجا و توهم خیانت و نازایی زدین اصلا نگران نشین یه چیز کاملا عادیه😆🤦‍♀️خلاصه که اینجارو جدی نگیرین😙
2050
کادو ما رسم داریم میبریم یه تیکه کریستالی ببر شکلات خوری چیزی

جک میگی خواهر

این داره میره پاگشا ،اونا باید بهش هدیه بدن

شکلات خودی آخه 😐

تاپیک امضام🌺🍃🍃فردی همسایه ای کافر داشت هر روز و هر شب با صدای بلند همسایه کافر رو لعن و نفرین می کرد!که خدایا، جان این همسایه کافر من را بگیر، مرگش را نزدیک کن (به طوری که مرد کافر می شنید.)زمان گذشت و او بیمار شد؛ دیگر نمی توانست غذا درست کند ولی در کمال تعجب غذایش سر موقع در خانه اش ظاهر می شد!هرروز بر سر نماز می گفت خدایا ممنونم که بنده ات را فراموش نکردی و غذای مرا در خانه ام ظاهر می کنی و لعنت بر آن کافر خدا نشناس!روزی از روزها که خواست برود غذا را بر دارد، دید این همسایه کافر است ک غذا برایش می آورد، از آن شب به بعد، هر شب سر نماز می گفت:خدایا ممنونم که این مردک شیطان رو وسیله کردی که برای من غذا بیاورد، من تازه حکمت تو را فهمیدم ک چرا جانش را نگرفتی ...با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی تا بی خبر بمیرد در درد خودپرستی....! 🌺🍃

شیرینی ببرید یا گل

من خجالت میکشم یکی دعوتم کنه دست خالی برم خونش

بنظرم حرکت زشتیه

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خاله های مهربون میشه با دل پاکتون دعا کنید سالم و سلامت بیام بغل مامان و بابام 😍😍😍  خدا دامن تموم منتظرا رو سبز کنه😍❤
آخه ما رسم داریم بخدا ما بختیاری ایم  سمت ما میبرن عروس کادو نبره مسخره اش میکنن

ما هم لریم ولی نمیبریم

تاپیک امضام🌺🍃🍃فردی همسایه ای کافر داشت هر روز و هر شب با صدای بلند همسایه کافر رو لعن و نفرین می کرد!که خدایا، جان این همسایه کافر من را بگیر، مرگش را نزدیک کن (به طوری که مرد کافر می شنید.)زمان گذشت و او بیمار شد؛ دیگر نمی توانست غذا درست کند ولی در کمال تعجب غذایش سر موقع در خانه اش ظاهر می شد!هرروز بر سر نماز می گفت خدایا ممنونم که بنده ات را فراموش نکردی و غذای مرا در خانه ام ظاهر می کنی و لعنت بر آن کافر خدا نشناس!روزی از روزها که خواست برود غذا را بر دارد، دید این همسایه کافر است ک غذا برایش می آورد، از آن شب به بعد، هر شب سر نماز می گفت:خدایا ممنونم که این مردک شیطان رو وسیله کردی که برای من غذا بیاورد، من تازه حکمت تو را فهمیدم ک چرا جانش را نگرفتی ...با مدعی مگویید اسرار عشق و مستی تا بی خبر بمیرد در درد خودپرستی....! 🌺🍃
2183
لر کجا هستید عزیزم

لرستان