2137
2106

پاتونو چه میکنه؟

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

هیچی خاهرت باید ب سما یچیزی بده

فقط 22 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

2166
2050

هیچی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

پارچه که گرونه ی شال یاروسری بخرواسش

السلام علیک یااباعبدالله السلام علیک یاصاحب الزمان آقاازتون درخواست میکنم گاهی به نی نی سایت سری بزنیدوبرای این جمع دعاکنیدوگره اززندگی تمام نی نی سایتیابازکنید  خداروشکرتواین دنیای پرنیرنگ ماشماروداریم آقاجون مامنتظریم قدم مبارک روروی چشمای مابگذاری
2183

پاتونو میخواد باز کنه

((کاربری قبلا دست یکی دیگه بوده کارگاه بازی در نیارید با تشکر))گاهی وقتا اتفاقات ناخوشایندی میوفته که باعث میشه ناراحت بشیم که بعضی وقتا این اتفاقات انقدر بدن که امیدتون به خدا رو از دست میدین ولی نباید ناامید بشید امیدتونو از دست ندین شکست خوردین?بلند بشید!بلند شید و از اول شروع کنین ، مطمئن باشین نتیجه خوبی میگیرین اگه خدا چیزی که میخواستین رو بهتون نداد بدون که اون چیزی که میخوای به صلاحت نیست پس اصرار نکن و فقط همه چ رو بسپار به خدا ببین چقدر زندگیت بهتر میشه و چقدر اتفاقات خوب در انتظارته💙☄️✨