2726
عنوان

هزینه ۳۵ میلیونی عمل جراحی

227 بازدید | 18 پست

شما جای من بودید چیکار میکردید؟

هیچ هیچگونه محبتی از خانواده شوهرم ندیدم حتی در حد یک جفت جوراب ... 

حالا مادرشوهرم مریض شده هزینه عملش شده ۳۵ میلیون و شوهر من پرداخت کرده ...

۱ تا دختر و یه پسر دیگه هم داره که اونام وضعشون خوبه ... 

شوهرم آدم خوبیه خودشم ازین موضوع که پدر مادرش هیچوقت کمکش نکردن احساس خوبی نداره ولی میگه مجبورم

نکته اش اینه که ندار هم نیستن کلی زمین و ملک دارن ولی نقدینگی ندارن و حاضر نیستن هیچی بفروشن...

واقعا نمیدونم باید چیکار کنم ؟ چه واکنشی نشون بدم؟ ولی شدیدا دارم میسوزم 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اه چقدر بده اینجوری بخدا .چرا انقدر بدی میکنن که ادم نتونه بهشون کمک کنه

دقیقا ... مریضیه بدی گرفته توی این شرایط نمیتونم با شوهرم بدرفتاری کنم ازون طرف خودخوری میکنم که چطور اینا حاضر نبودن اون موقع که من تازه عروس بودم یه کادو به من بدن حالا من از زندگیم بزنم به خاطر اونا 

2728

اگه برعکس بود و پدر و مادر شما بی مهربودن شما واقعا کمک نمیکردی ؟

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
نمیدونم واقعا واسه همینم هست فعلا فقط تو خودم دارم میجنگم

بذار به حساب نیکی به والدین و از خدا برکتش رو بخواه

« فقد ملئت بطونکم من الحرام و طبع علی قلوبکم شکم‌هایتان از حرام پر شده و بر قلب‌هایتان مُهر خورده است.»  امام حسین علیه السلام
اگه برعکس بود و پدر و مادر شما بی مهربودن شما واقعا کمک نمیکردی ؟

چرادیگه... میگفتن پدرومادرن دیگه.... ما باید وظیفه اولادیمون رو بجا بیاریم..... 

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

شما برای خدا کمک کنید اینطوری راحت کنار میایید 

من خود دلم از مهر تو لرزید وگرنهتیرم به خطا می‌رود اما به هدر، نه                           دل خون شده وصلم و لب‌های تو سرخ استسرخ است ولی سرخ‌تر از خون جگر، نه                      با هرکه توانسته کنار آمده دنیابا اهل هنر؟ آری! با اهل نظر؟ نه!                      بدخلقم و بدعهد، زبان‌بازم و مغرورپشت سر من حرف زیاد است مگر نه؟                      یک بار به من قرعه عاشق شدن افتادیک بار دگر، بار دگر، بار دگر… نه!
چرادیگه... میگفتن پدرومادرن دیگه.... ما باید وظیفه اولادیمون رو بجا بیاریم..... 

دقیقا منم نظرم همینه ❤️

ببین ما هممون عروسیم.... میفهمیم همدیگه رو.... سخته.... آره.... ولی چه میشه کرد... بلکه با اینکارتون کمی نرم بشن

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2706