2726
عنوان

برا سالگرد دوستی چی بخرم؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1786 بازدید | 54 پست
ما همه ایرانی هستیم، همه خواهر برادر،فرقی نمیکنه من بدم یا شما یا یکی دیگه

آها 

ینی همین ک ایرانییم کافیه 

خیلی قانع شدم ممنون

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ما همه ایرانی هستیم، همه خواهر برادر،فرقی نمیکنه من بدم یا شما یا یکی دیگه

کرم داری ن

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
2728
به طرز عجیبی قبول دارم، بعضی مردا مثل نامزد من چیزایی رو که بتونن باهاش ور برن خیلی دوست دارن

چی مثلا 😐😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
کوفت🙄سالگرد دوستی دیگه چه صیغه ای ....

واااا شما سالگرد دوستی ندارین

روزی که باهم اشنا میشین و رل میزنین دیگه ☺️

میشه  یه صلوات مهمونم کنی😍💜 نگاه خدا همیشه روی زندگیم بوده و هست 😍💜خدایا شکرت ،خدایا شکرت ،خدایا شکرت 😍🤲🏽خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫

دستبند چرم ست برای جفتتون 

لباس بافت ست 

دوتا شالگردن ست 

وقتی میرید سر قرار دوتا جوجوی عاشق بشید 🤧😻

☀️حضرت مادر هدیه شماست برام نگهش دار☀️                         🌺و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌺                                                                                       
آها  ینی همین ک ایرانییم کافیه  خیلی قانع شدم ممنون

من‌نمیدونم‌چرا این حرفش منحرفی داش...ینی ذهن‌من خرابه..

..وزن شروع رژیم خودسر۷۵کیلو..وزن شروع رژیم باگروه۶۸..وزن شروع دوباره رژیم۶۵ ...هدف اول ۶۰...هدف دوم ۵۸تاریخ شروع رژیم باکالری۱۳۰۰ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم

سالگرد دوستی با پسر مردم؟

خندیدم😂😂

ما در دو جهان غیر خدا یار نداریم🌿اگر جایی چیزی گفتم ناراحتتون کردم شما به بزرگواری و مهربونی خودتون منو ببخشید لطفا💜👀)بدم میاد وقتی یه جایی نظر میدم ریپلای کنی مخالفم حرف بزنی! اصلا جوابتو نمیدم چون این نظر منه و به تو مربوط نیست😐😂🚶‍♀️
دستبند چرم ست برای جفتتون  لباس بافت ست  دوتا شالگردن ست  وقتی میرید سر قرار دوتا ...

من‌چن وقته خیلی میبینمت....خوشحالم بازم دیدمت😊

من‌نمیدونم‌چرا این حرفش منحرفی داش...ینی ذهن‌من خرابه..

انحرافش رو نفهمیدم:|

∆من اگه بخوام یروزی کافه بزنم ، فقط بخاطر اینه ک آهنگای مورد علاقمو تو گوش ملت فرو کنم :¶  
2706