2137
2106
عنوان

برا سالگرد دوستی چی بخرم؟

317 بازدید | 54 پست

چند وقت دیگه میشه ی سال ؛ اون برا روز تولدم کیک گرفت من چیکار کنم سالگرد دوستی رو چی بخرم براش؟

کافه نمیتونیم بریم 

فقط میتونیم تو کلاس همو ببینیم ؛ ی کلاس باهم میریم ک همکلاسیم

ارائه کلیه خدمات دندانپزشکی برای کودکان و بزرگسالان با شرایط پرداخت ویژه.

برای دریافت مشاوره درمانی رایگان کلیک کنید.

بی ام و، پسرها خیلی دوست دارن،براش بخر خوشحال میشه

ماشین 😶

میشه یه صلوات مهمونم کنی 🙏🙏🙏🙏 💔💔💔💔 برام دعا کنید 💔💔خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
بی ام و، پسرها خیلی دوست دارن،براش بخر خوشحال میشه

اونوقت پولش رو شما میدین دیگع؟؟ن؟؟:/

تخس و شیطون ولی بوقتش با ادب بودیم هر چی نبودیم؛).         گر نباشد رنگ رویا بع چع دل باید سپرد:)!؟                               عین یع روباه بی نهایت فریبنده و زیبا اما بد ذات و مکار 🦊

ای خدا.سالگرد دوستی دیگ چه مدلیشه.ماک متاهلیم تک سالگرد عقدیم موندیم

تایپک بامدادخمار.عضوگروه ابی.....قد۱۶۵...وزن۶۸...هدف۵۸..هدف اول ۶۳...هدف دوم۵۸....۷اذر۱۴۰۰ وزنم شد۶۶تاریخ شروع رژیم باکالری۱۱۶۷ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
2050
شاید کمی مسخره بیاد،، ولی براش اسباب بازی بگیر

چراااااا واقعاااا 😐😐😐🤦‍♀️

میشه یه صلوات مهمونم کنی 🙏🙏🙏🙏 💔💔💔💔 برام دعا کنید 💔💔خــدایـا تـو بـسـاز ' تـو بـسـازی هـیچـکـس نـمـیـتـونـه خـرابـش کـنـه 💫💫💫
2183
ما همه ایرانی هستیم، همه خواهر برادر،فرقی نمیکنه من بدم یا شما یا یکی دیگه

آها 

ینی همین ک ایرانییم کافیه 

خیلی قانع شدم ممنون

تخس و شیطون ولی بوقتش با ادب بودیم هر چی نبودیم؛).         گر نباشد رنگ رویا بع چع دل باید سپرد:)!؟                               عین یع روباه بی نهایت فریبنده و زیبا اما بد ذات و مکار 🦊
ما همه ایرانی هستیم، همه خواهر برادر،فرقی نمیکنه من بدم یا شما یا یکی دیگه

کرم داری ن

تایپک بامدادخمار.عضوگروه ابی.....قد۱۶۵...وزن۶۸...هدف۵۸..هدف اول ۶۳...هدف دوم۵۸....۷اذر۱۴۰۰ وزنم شد۶۶تاریخ شروع رژیم باکالری۱۱۶۷ جمعه۹ابان۱۴۰۰... بازی تموم نمیشه تاوقتی ک برنده بشم
به طرز عجیبی قبول دارم، بعضی مردا مثل نامزد من چیزایی رو که بتونن باهاش ور برن خیلی دوست دارن

چی مثلا 😐😐😐🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️