2194
2106

خاب

تقدیم به مادری ک ندارم): ‌میان تمام نداشتن ها دوستت دارم❤شانس دیدنت را هر روز ندارم ولی دوستت دارم❤وقتی دلم هوایت را میکند حق شنیدن صدایت را ندارم ولی دوستت دارم❤وقت هایی ک روحم درد دارد و میشکند شانه هایت را برای گریستن کم دارم ولی دوستت دارم❤وقت دلتنگی هایم،آغوشت را برای آرام شدن ندارم ولی دوستت دارم❤ آری همه وجودمی ولی هیچ جای زندگیم ندارمت و میان تمام نداشتن ها باز هم با تمام وجودم ❤دوستت دارم مادرم❤

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

درس ، اینکه آیندم چی میشه ، عشق 

❤#برابری ... جوانه میزنم به روی زخم بر تنم / فقط به حکم بودنم / که من زنم زنم زنم / چو همصدا شویم و پای به پای هم رویم و دست به دست هم دهیم و از ستم رها شویم / جهان دیگری بسازیم از برابری / به همدلی و خواهری / جهانِ شاد و بهتری ..❤       آدم بودن عبارت قشنگیه چون فرقی بین زن و مرد نمیذاره قلب و مغز آدما جنسیت نداره 📚جنس ضعیف اثر اوریانا فالاچی

اینکه بچم سالم بدنیا بیاد

فقط 22 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤

خانواده شوهر🤣  

در یک شب از شب های زیبا خدا تورا در دستانمان قراررداد و مارو لایق تو دانست از ان پس تو به زندگیمان رنگ ومعناو مفهوم دادی...پسرمون دارا عشق زندگیه مامانو باباش   یه مردادیه جذاب   
2165

این کتاب کوفتی رو یاد بگیرم

اگر بمیرم مامان بابام  تا مدتها شب و روز تو قبرستون بالای سرم خواهند موند، چون میخوان مطمئن بشن با پسرای قبر بغلی نمیریزم رو هم ، قبل ۹ برمیگردم تو قبرم و شب بیرون قبرم جایی نمونم😑😂اخرش همه رفیقام شوهر میکنن و من میشم اون رفیق مجرد عیاشی که شوهراشون میگن باهاش نگرد🙄🤘

دخترم رو دارم از شیر میگیرم از دیروز فعلا درگیرم. 

گریه نمیکنه ولی همش میخواد تو بغلم باشه. 

خوشبختی همیشه داشتنِ چیزی نیست... گاهی خوشبختی لذت عمیق از نداشته هاست!            «نوعی رهایی» که شبیه به هیچ چیز نیست؛ و گاهی ساده و غیرقابل تصور است. 
2183

بچم سالم باشه شوهرمکی با خونوادم اشتی میکنن اوف هزار تا چیز دیگه

دعاي بي كسان را ميخَرد اخر خدا يك شب 🥺💔٢١خرداد بي بي چكم مثبت شد خدايا شكرررت ميسپارمش ب خودت مواظبش باش خدايا تا اينجا بودي از اينجا ب بعدشم حواست بهم باشه خدايا ب بزرگي خودت قسم دامن همه منتظرا رو سبز كن الهي امييين🥺😻

عمل اونی دوسش دارم به من گفته بود امروز نیس دلیلشو نگفته بود که کجاس حالا اومده میگه رفته بودم عمل بهت نگفتم استرسی نشی اخه گوشش مشکل داش الا عصبیم از دستش😐

#اهدای عضو_اهدای زندگی من حامی اهدای عضوم    
انشای امروزم... 💔

موضوع داره؟

از پدر پرسید روزی یک پسر/بهترین دینها کدام است ای پدر؟/گفت من با دین ندارم هیچ کار/پیش من دین ها ندارند اعتبار/چونکه آوردیم هر دین جدید/اختلاف بیشتر آمد پدید.../کینه ها و دشمنی بسیار شد/جنگ های مذهبی تکرار شد.../خون مردم ریخت بر روی زمین/بارها و بارها با نام دین/نه مسلمانم نه ترسا نه جهود/سر به حکم عقل می آرم فرود/عقل می گوید که عیش بیکران/هست در همزیستی با دیگران/دین ولی گوید که خون کافران/گر بریزی اجر داری بیکران!!/دیگر اندیشان هم آخر آدمند/دین چرا گوید که مهدور الدم اند؟/ من به این علت ندارم دین و کیش/تا نریزم خون همنوعان خویش/تو هم ای فرزند تنها از خرد/پیروی کن تا به مینویت برد/با تمام مردم روی زمین/دوستی کن ،بهترین دین است این