2410
2553
جررررررر😂😂😂😂😂😂😂😂 @پریگگ     @سیلام    

وای منم ترسیدم فکر کردم عکس جنینه

هی تو پرَنسِس بابا !!اگه بابات پسوُردِ گوشیتو پیدا کنه که میشی مرحومه مغفورِ بابا                               ساقه طلایی کی شد ۱۰ هزار تومن؟ تو این مملکت خفه هم نمیشه شد دیگه  

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

واقعاا ولی خب من قیمت گوشت تاحالا پیگیری نکردم چرا خبر اون اومده واسم

خب برا منم گاهی میاد خبرای غیر مرتبط ولی در کل چیزایی که علامت زده باشی یا بیشتر سرچ کرده باشیو نشون میده 

میتونی لغو کنی موضوعاتی ک دوست نداریو که نیاد برات

2720

من اصلا از طریق همین اعلان گوگل با نی نی سایت آشنا شدم چند سال پیش😂😂😁

بیگناه پای دار رفت نمیدانست بالای دار هم خواهد رفت! چاقو دسته ی خود را برید و محبت خارها را گل نکرد.                                                                       همانطور که دوری دوستی نیاورد، در و تخته هم اصلا با هم جور نبودند.                                                     بار کج هم چه خوب به منزل رسید. به دعای گربه کوره عجب بارونی اومد.                                                    کار از محکم کاری عیب کرد.ماه هم چه خوب زیر ابر پنهون ماند.                                                             اتفاقا پول خوشبختی آورد و ظلم ماندگار شد. تاریخ انقضای ضرب المثل ها هم به پایان رسید.                    عجب دنیای عجیبی ست
2714
به نظر خنده دار نمیاد چرا میخندین بیخودی

چون شما دنبال دعوایی/: 

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
به نظر خنده دار نمیاد چرا میخندین بیخودی

دوست دارم بخندم مشکلیه؟ 

اونی ک میگع عشق وجود نداره یروزی عاشق ترین بوده👩‍🦯انقد تو دلم خونه بیبی توی رگام نی بدون من نرو بیبی هرجایی بزن زنگ گاهی(:
الان این حرف شما خنده داشت ولی اینکه یکی بچشو میخواد سقط کنه بخندین خنده نداره

وای واقعا مسخره اس 

حتی ب خنده ی آدمم گیر میدین 

ببخشید نمیخندم گریه میکنم

2706