2726
عنوان

چه شد که نی نی سایت، نی نی سایت شد🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 791 بازدید | 64 پست

خیلی دیدم یه بیچاره تاپیک میزنه واسه مشکلش کلی ام استرس داره ولی چارتا بچه میرن مینویسن خوبه، که چی، جالبه، به ما چه، واییی، خیلی بد شده اینجا خیلی

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اینجا پر از زیر ۱۸ ساله با دو تا بچه ،

راهنمایی مونم میکنن مخالفم باشی شمشیر میکشن رومون🔪

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
2728
نازنین مشکل پربازدیدشدنشون نیست مسئله اینه کسی که برای محل مشکلش تاپیک میزنه با سیل جوابای بچه های ...

دقیقااا آی گل گفتی

راجع به حساس ترین مسائل خانوادگی طرف واقعا مشکل داره اومده تاپیک زده اونوقت کاربران کم سنی میان راهنماییش کنن ک اصلا تجربه ی رابطه زناشویی ندارن و تنها دانسته هاشون محدود به رمانایی میشه که خوندن و بدتر خانم رو اززندگیش دلسرد میکنن

بیخیالِ دنیا بابا جان🌸بخند گیانم    https://t.me/ash_mast تیکر رسیدن به خواسته 
خیلی دیدم یه بیچاره تاپیک میزنه واسه مشکلش کلی ام استرس داره ولی چارتا بچه میرن مینویسن خوبه، که چی، ...

همین الان تو یه تاپیک دیگه هر هر به اون بنده خدایی که بچشو تو شش ماهگی قراره سقط کنن میخندیدن اعتراضم بکنی طلبکار میشن

راهنمایی مونم میکنن مخالفم باشی شمشیر میکشن رومون🔪

من دلم میسوزه براشون اتفاقل چون  اونا خودشون متوجه جهل و افکار بسته و کودکانه خودشون نیستن

زخمی به قلبمه که دیگه خدا هم بغلم کنه خوب نمیشه
2706