2137
2106
عنوان

چه شد که نی نی سایت، نی نی سایت شد🤦🏻‍♀️

| مشاهده متن کامل بحث + 652 بازدید | 64 پست
نازنین مشکل پربازدیدشدنشون نیست مسئله اینه کسی که برای محل مشکلش تاپیک میزنه با سیل جوابای بچه های ...

خیلیام دیگه کمک نمیکنن قبلایکی بچه ش یه مشکل داشت تاپیکمیزدپونصدنفرنظرمیدادن

الان جذب تاپیک های همین حس ششم و...میشن میان سرگرم شننه باری ازدوش کسی بردارن و...

هرچیزیکه میشنویم دیدگاه است نه واقعیت!هرچیزی که میبینیم یک زاویه ی دیداست نه حقیقت!❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

خیلیام دیگه کمک نمیکنن قبلایکی بچه ش یه مشکل داشت تاپیکمیزدپونصدنفرنظرمیدادن الان جذب تاپیک های همی ...

من حس میکنم کاربرای خوب و باتجربه دلسرد شدن 

کسی میلی بع مشارکت نداره

خیلیام دیگه کمک نمیکنن قبلایکی بچه ش یه مشکل داشت تاپیکمیزدپونصدنفرنظرمیدادن الان جذب تاپیک های همی ...

همه میگن ببر دکتر

انگار خودمون نمیدونیم چیزی به نام دکتر وجود داره

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردین☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردین و   میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد. زن عمو جانم ممنونم بابت اون همه تحقیرات و سیاه گفتنات و زندایی جانم ممنون که هرجا میشینی منو مسخره میکنی این باعث میشه من انگیزه بگیرم                        دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید                                  مداد خوبم مرسی که سر جلسه کنکور شکستی و باعث شدی من بیشتر گند نزنم💙                                                       مخترع سوپ خوراک لوبیا و سالاد شیرازی دوستون دارم🫀               
2166
اوایل خدایی اینجوری نبود همه پرستیژ بالا با شخصیت تحصیلات بالا کم کم همه چی خاله زنکی شد

اوایل با هر گوشی نمیشد بیای همه گوشی نداشتن قشر متوسط رو به بالا با تحصیلات بالا میومدن الان دختر ۱۳ ساله با دوتا بچه هم میتونه بیاد

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
من حس میکنم کاربرای خوب و باتجربه دلسرد شدن  کسی میلی بع مشارکت نداره

بله واقعاهم دلسردی داره

اصلاتوقع عروسای الان بالارفته تحملشون کم شده بهشونم راهنمایی میدی میگن چراکسی مجاب به موندن جاییکه داره اذیت میشه دارید!

همین تاپیک نامزدیموبهم زدم دیروز من انقدرناراحت شدم...

استارترم فورابهم زد باچهارتاپست

درصورتیکه برواول باطرف حرف بزن مشکلتوبگوبعدبهم بزن 

خیلیانوشتن خوب کردی

خیلیاگفتن عقیم بودنش و...خوب نیس و...

هرچیزیکه میشنویم دیدگاه است نه واقعیت!هرچیزی که میبینیم یک زاویه ی دیداست نه حقیقت!❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙
2165

من اصلا نمیام میرم گهواره اونجا بهتره

یه مدت اومدم با یه خاله زنک بی ادب دعوام شد کاربریموترکوند ازهمونجا رغبت نمیکنم اصن انلاین بشم

یه صلوات واسه سلامتی جوجه طلاییم لطفا👼🐣

خیلی دیدم یه بیچاره تاپیک میزنه واسه مشکلش کلی ام استرس داره ولی چارتا بچه میرن مینویسن خوبه، که چی، جالبه، به ما چه، واییی، خیلی بد شده اینجا خیلی

بمونم، به خودم ظلم کردم                                                   برم، کابوسمو ساختم!                                                           تو این دو راهی بی رحم به هر سمتی برم باختم...
اینجا پر از زیر ۱۸ ساله با دو تا بچه ،

راهنمایی مونم میکنن مخالفم باشی شمشیر میکشن رومون🔪

میشه یه صلوات روح پدرمو مهمون کنی بچه ها اگه تاپیک ختم قرآن برای اموات دیدین حتما منو تگ کنین ممنون میشم🙏
دوست عزیز گویا شما دنبال دعوا هستی من اصلا ایشونو نمیشناسم فقط اسمشونو دیدم توی پربازدیدا

اصلا با این کاربر همکلام نشیم واسه شخصیتمون خیلی بهتره

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست و خدا هست و خدا هست... 
نازنین مشکل پربازدیدشدنشون نیست مسئله اینه کسی که برای محل مشکلش تاپیک میزنه با سیل جوابای بچه های ...

دقیقااا آی گل گفتی

راجع به حساس ترین مسائل خانوادگی طرف واقعا مشکل داره اومده تاپیک زده اونوقت کاربران کم سنی میان راهنماییش کنن ک اصلا تجربه ی رابطه زناشویی ندارن و تنها دانسته هاشون محدود به رمانایی میشه که خوندن و بدتر خانم رو اززندگیش دلسرد میکنن

https://t.me/ash_mast     آزادی بیان با هتاکی تفاوت دارد
2183
خیلی دیدم یه بیچاره تاپیک میزنه واسه مشکلش کلی ام استرس داره ولی چارتا بچه میرن مینویسن خوبه، که چی، ...

همین الان تو یه تاپیک دیگه هر هر به اون بنده خدایی که بچشو تو شش ماهگی قراره سقط کنن میخندیدن اعتراضم بکنی طلبکار میشن

روی دیوار دل خود بنویسید خدا هست و خدا هست و خدا هست... 
2191