2137
2106

رسالت این سایت اوایل چی بود؟ 

طرح  مشکل ،درخواست مشاوره ، همفکری ، حل مشکلات روانشناسی ، گاهی هم آشپزی و فان و ...

حس ششم

کراش، رل 

بازگشت ماهگل

شعبه ۱۰۰ گوسفندداری

من فکر میکنم جو سایت به طور وحشتناکی منحرف شده ، کاربران کم سن و دانش آموز عملا امکان رد و بدل اطلاعات مفید و کاربردی رو گرفته

طوریکه آدم رغبت نمیکنه وارد کاربریش بشه یا طرح مسئله کنه 

خب چونکه عضو جدید میگیره دیگه

شامپو فولیکا جونم من تورو خیلی دوست دارم تو به همراه نرم کننده لطیفه و زرده تخم مرغ موهای منو از سیم اسکاچ به سیم تلفنای خودم تبدیل کردین☺️⁩🌼                                  واجبی جونم مواظب خودت باش🥰اجازه نده بدخواهات و رقیبات جلوی پیشرفتتو بگیرن من ازت حمایت میکنم و عاشقتم⁦     سفیده تخم مرغ و آرد نخودچی مرسی که صورت جوش جوشی منو که بند اون بلارو سرم آورد درست کردین و   میلاد جان مرسی که به خاطر بیماریم منو ول کردی اگه قبول میکردی من زنت بشم قطعا زندگیم از اینی که هست بدتر میشد. زن عمو جانم ممنونم بابت اون همه تحقیرات و سیاه گفتنات و زندایی جانم ممنون که هرجا میشینی منو مسخره میکنی این باعث میشه من انگیزه بگیرم                        دانهیل شالیز و چی چی و مای اسپرت جانم بادی اسپلش و مام مای عزیزانم قدر خودتونو بدونید                                  مداد خوبم مرسی که سر جلسه کنکور شکستی و باعث شدی من بیشتر گند نزنم💙                                                       مخترع سوپ خوراک لوبیا و سالاد شیرازی دوستون دارم🫀               

سلام مامانهای عزیز

اگه دنبال سرمایه گذاری مطمعن هستین واسه فرزندان دلبندتون

اینجا کلیک کنید

2166

من مخالفم بالاخره حس ششم رو فاکتور بگیریم معمولا مسائلشون رو مطزح میکنن و هنوز خیلی خوبه درسم خوبه دیگه 

تا توانی دلی بدست آور ...دل شکستن هنر نمیباشد.... سخت نگیرین تا سخت نگذره.....اگر رژیمین زیاد گشنتون میشه کمرتون رو محکم با چادر ببندین اشتهای منکه اینجوری کمتر شد
@ماهگل۰۰     دس از سر این بدبخ بردارین/:

عه تو؟👀😂😂

همونیم که دوسم داشتید 😎✌️                           عاقا بی زحمت با من مخالفین ریپ نزین                         چون من اختیار دهنمو ندارم مرسی عه😎✌️ 

درست

حکایت ما و این زندگی ، حکایت “انگشت کوچیکه پای من” و پایه ی مبله ، درسته زندگی در مسیری که داریم سنگ میندازه  جلوی راهمون سبز میشه و سعی بر این داره ک به پامون بپیچه ....  به اختصار اینو میخام بگم که مثل انگشت کوچیکه پات  غد باش با هر زخمی ک زندگی بت میزنه درداتو بکش اما زود ب خودت بیا ثابت کن ک نمیتونه جلو روت وایسته و تو با هر زخم قوی تر از دیروزتی شاعر میفرماید چیزی که نکشتت قویترت میکنه!
2165

اینجامحدودیت سنی نداره

ولی بنظرمن این تغییربه تغییرنسلم ربط داره

ولی بازم میشه اون تاپیکایی روکه میدونیدکم سن وسالن نریدوپربازدیدشون نکنید

بقیه م دوست دارن برن الکی الکی که پربازدیدنمیشه

هرچیزیکه میشنویم دیدگاه است نه واقعیت!هرچیزی که میبینیم یک زاویه ی دیداست نه حقیقت!❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙
2183
@سیلام     این چی میگه😐😂😂😂💉

😂😂😂😂

همونیم که دوسم داشتید 😎✌️                           عاقا بی زحمت با من مخالفین ریپ نزین                         چون من اختیار دهنمو ندارم مرسی عه😎✌️ 
اینجامحدودیت سنی نداره ولی بنظرمن این تغییربه تغییرنسلم ربط داره ولی بازم میشه اون تاپیکایی روکه م ...

نازنین مشکل پربازدیدشدنشون نیست

مسئله اینه کسی که برای محل مشکلش تاپیک میزنه با سیل جوابای بچه های کم سن رو به رو میشه 

اصلا نمیشه رو جوابا اعتماد داشت

احسنت خیلی چیزای مفید میشد یاد گرفت  ولی الان چی

الان چون کاربراخودشونم علاقه دارن به تاپیک حس ششم وتاپیک عکس وجهاز و...

بخاطرههمینه پربازدیدمیشن وبالامیان وبعدم کم سن هاجذب سایت میشن

تغییرنسلم هست خوب منی که 11سال پیش ازدواجکردم مسلما افکارم باتازه عروسای الان فرق داره تحمل وتوقع و...همه شرطه...

اوناییکه سن بالان زیادم نمیان کم کم سایت باسلیقه ی کاربرای جدید بالامیاد...

هرچیزیکه میشنویم دیدگاه است نه واقعیت!هرچیزی که میبینیم یک زاویه ی دیداست نه حقیقت!❤سوالات حقوقی وشرعی تاحدتوانم پاسخگوهستم❤پوشش یک انتخاب کاملاًشخصیه به عقایدهم احترام بذاریم،من محجبه م🧕اگرمذهبی هستیدافراط نداشته باشید!شمانمونه یی برای بقیه ی مذهبیاافراط نکنیم دین هراسی نکنیم دین خدادین مهربانی ست باهم مهربون باشیم❤جاذبه داشته باشیم مبلغ دین اسلام باشیدنه دافعش!همه ی ماچه چادری چه مانتویی وچه...درکنارهم جامعه وملتیم هوای هموداشته باشیم🚫انسانیت برترین دین توهین به اعتقادات همدیگه جزفاصله چیزی رودرپی نخواهدداشت🚫اینجاکنارهم جمع شدیم که تبادل نظرکنیم نه بحث وجدل✔همدیگه روزودقضاوت نکنیم🌹چه شیعه چه سنی چه ترک چه لر چه آذری وعربهای ایران و...همه ی مانمونه وتعریف کننده ی ایرانیم❤توهمه ی اقشاربدوخوب هست🌹همه ناراحت آینده ن نگرانن همه همینیم مسلماًمامردمیم که ضربه رومیخوریم جای دعوا وربط دادن بی لیاقتی یه سری مسئول ،به دین وحجاب و...اینجابهم انرژی بدیم💙
الان چون کاربراخودشونم علاقه دارن به تاپیک حس ششم وتاپیک عکس وجهاز و... بخاطرههمینه پربازدیدمیشن وب ...

مسئله اینه کسی که برای محل مشکلش تاپیک میزنه با سیل جوابای بچه های کم سن رو به رو میشه 

اصلا نمیشه رو جوابا اعتماد داشت

2191