2737
2734

سلام. سایر علائم جسمی شونم بنویسید. 

آیا تو خونتون آرامش حاکمه؟ 

خودتون با خانواده مشکل اعصاب و استرس دارین؟ 

تغذیه شون بیشتر چیه؟ 

بچه رو پارک واسه بازی می‌برید ؟

مهمونی چقدر می‌برید؟

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
سلام. سایر علائم جسمی شونم بنویسید.  آیا تو خونتون آرامش حاکمه؟  خودتون با خانواده مشکل ...

سلام من دخترم تیک گرفته ازتون سوال دارم اکر اطلاعاتی دارید ممنون میشم کمکم کنید

2738

سلام پسر من ۷سالشه تیک عصبی داره خیلی ناراحتم یهو کل بدنش رو تکون میده حالت پریدن و تو دقیقه حدودا ۱۰بار تکرار میکنه شایدم بیشتر خییییلی ناراحتم آخه چرا اینجوری میشن 

برطاعت خدا صبر کن و در ترک معاصی او شکیبا باش، زیرا دنیا لحظه ای بیش نیست! آنچه گذشته جای شادی و غم ندارد و از آنچه پیش نیامده خبر نداری،پس لحظه ای را که در آن به سر میبری صبور باش چنان که گویی خوشبخت و خوشحالی....چشم برهم زدنی مرگ خواهد آمدغرض اینکه راه طولانی است و فرصت اندک،برای خوشایند هیچکس به جهنم نروید هیچوقت دین خدارا دستورها را وظایف شرعی تان را با هیییچ چیز عوض نکنید..اگر آسمانها و زمین بر تو بسته باشند و تقوای خدا را اولویت قرار بدی حتما گشایش فراهم می‌شود....اگر ترک لذت را لذت بدانی،دگر لذت نفس را لذت نخوانی،سفرهای علوی کند مرغ ،گر از چند آزمایش آن را پرانی.....تحولم رو بعد از خدا مدیون استاد بزرگوارم آقای محمد شجاعی ام که عاشقانه و خالصانه صوتهاشون رو در تلگرام رایگان در اختیار امثال من وکسانی که قصدتحول و قرب الهی را دارندگذاشته است این یک رزق معنوی بود که خدا بعد از تحولم نصیبم کرد.به شکرانه این رزق آن را با عزیزانی که تشنه ی رسیدن به معرفت حق هستند به اشتراک میزارم ایشون برنامه خودسازی خصوصی هم میزارن برای هرکس بخواداونم رایگان....  لینک تلگرام در نت هست استاد محمد شجاعی سرچ کنید میتونید عضو بشیدالتماس دعا    اللهم عجل لولیک الفرج
تازه شروع شده؟

۶سالگی حدود سه ماه تیک صورت گرفت خودش رفع شد دیگه نبود تاحالا که از وقتی رفته مدرسه شروع شده خیلی نگرانشم

برطاعت خدا صبر کن و در ترک معاصی او شکیبا باش، زیرا دنیا لحظه ای بیش نیست! آنچه گذشته جای شادی و غم ندارد و از آنچه پیش نیامده خبر نداری،پس لحظه ای را که در آن به سر میبری صبور باش چنان که گویی خوشبخت و خوشحالی....چشم برهم زدنی مرگ خواهد آمدغرض اینکه راه طولانی است و فرصت اندک،برای خوشایند هیچکس به جهنم نروید هیچوقت دین خدارا دستورها را وظایف شرعی تان را با هیییچ چیز عوض نکنید..اگر آسمانها و زمین بر تو بسته باشند و تقوای خدا را اولویت قرار بدی حتما گشایش فراهم می‌شود....اگر ترک لذت را لذت بدانی،دگر لذت نفس را لذت نخوانی،سفرهای علوی کند مرغ ،گر از چند آزمایش آن را پرانی.....تحولم رو بعد از خدا مدیون استاد بزرگوارم آقای محمد شجاعی ام که عاشقانه و خالصانه صوتهاشون رو در تلگرام رایگان در اختیار امثال من وکسانی که قصدتحول و قرب الهی را دارندگذاشته است این یک رزق معنوی بود که خدا بعد از تحولم نصیبم کرد.به شکرانه این رزق آن را با عزیزانی که تشنه ی رسیدن به معرفت حق هستند به اشتراک میزارم ایشون برنامه خودسازی خصوصی هم میزارن برای هرکس بخواداونم رایگان....  لینک تلگرام در نت هست استاد محمد شجاعی سرچ کنید میتونید عضو بشیدالتماس دعا    اللهم عجل لولیک الفرج
۶سالگی حدود سه ماه تیک صورت گرفت خودش رفع شد دیگه نبود تاحالا که از وقتی رفته مدرسه شروع شده خیلی نگ ...

وای خدای من این رفتن و اومدن تیک خیلی بده،

مهم اینه که ریشه ش رو میدونین ،استرس مدرسه است،به نظرم حتما پیش مشاور ببرینش

۶سالگی حدود سه ماه تیک صورت گرفت خودش رفع شد دیگه نبود تاحالا که از وقتی رفته مدرسه شروع شده خیلی نگ ...

فقط یه سوال!چون پسر منم تو پنج سالگی حدود دو ماه تیک گرفت و برطرف شده ،

تیک هایی که الان پسرتون گرفته جدید هستن؟یا از همون تیکای قبلیه؟

فقط یه سوال!چون پسر منم تو پنج سالگی حدود دو ماه تیک گرفت و برطرف شده ، تیک هایی که الان پسرتون گرف ...

نه عزیزم قبلا تیک صورت صورت بود رفع شد چندوقت بعد صوتی بود اینم رفع شد حالا شده حرکتی

2706