2726

من انجام دادم اصلا اونجوری که فکر میکردم نبود

شیاف دیکلوفناک و دو تا مسکن که خودشون تجویز کرده بودم استفاده کردم اونجاهم یه آمپول بهم زدن که شل کنندخ عضلات بود موقع تزریقم نفس خیللللی عمیق بکش و خودتو شل کن

فقط 12 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷

من از دردش نمیترسم میگم خدانکنه بگه چسبندگی اینا داری برا دردش دکترم هم آمپکل داده هم شیاف 

برای سلامتی آقا امام زمان و سلامتی همه تو دلیا و مامان شدن همه چشم انتظارا میشه صلوات بفرستی دوستم؟؟؟؟  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من انجام دادم اصلا اونجوری که فکر میکردم نبود شیاف دیکلوفناک و دو تا مسکن که خودشون تجویز کرده بودم ...

بعدش نتیجه گرفتین؟؟؟

برای سلامتی آقا امام زمان و سلامتی همه تو دلیا و مامان شدن همه چشم انتظارا میشه صلوات بفرستی دوستم؟؟؟؟  

من دو ماه پیش انجام دادم 

تو این سایت آنقدر ترسوندنم میگفتن درد داره ولی وقتی رفتم دیدم اصلا اونجوری که میگفتن نبود

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
خدایا شکرت خیلی بزرگی...... خدایا میدونی تنها امیدم خودتی
2728
من دو ماه پیش انجام دادم  تو این سایت آنقدر ترسوندنم میگفتن درد داره ولی وقتی رفتم دیدم اصلا ا ...

نتیجه گرفتین بعدش؟؟

سلام من چند ماه پیش دکترم بهم ی مرکز معرفی کرد عالیییی بود هم خانم دکتر خیلی مهربون بود و هم پرسنلشون اگه کسی خواست اسم و  آدرسو بفرستم  از همه مهمتر اینکه به اون وحشتناکی که تو نت هست نبود ی درد خیلییی جزئی و به مدت خیلییی کم شاید ی دقیقه من قبل از اینکه برم خیلی میترسیدم بعد از انجامش باورم نمیشد اینقدر خوب و عالی پیش بره و ی چسبندگی جزئی داشتم که با همون دارو برطرف شد  الان هم دو ماه باردارم🥰

واقعا؟ کجا رفتین؟  آدرسشو میشه بدین؟

مامان نیلو من رفتم مرکز تصویربرداری و سونوگرافی موج تو خیابون کارگر شمالی پایین تر از مرکز قلب عالییییی بودند من اولین سونو باداریم هم اونجا انجام دادم آقای دکتر فایضی هم بسیار حاذق و مهربونن و همه سوالای منو جواب دادند خانم دکتر هم بسیار با حوصله بودند

مامان نیلو من رفتم مرکز تصویربرداری و سونوگرافی موج تو خیابون کارگر شمالی پایین تر از مرکز قلب عالیی ...

ممنون

دوستم به خاطر اینکه شنیده بود درد داره رفته بود یه جا که بیهوشی داشته باشه، خیلی سخت به هوش اومده بود، میگفتن ممکن بوده که به خاطر عوارض بیهوشی آسیب ببینه و اصلا به هوش نیاد! خیلی اذیت شد، هم خودش، هم خانوادش کلی استرس گرفتن

واقعا لازمه که ادم بیهوش بشه؟ اخه بیهوشی خیلی عوارض داره !

کلا چقد زمان میبره کارش؟

ممنون دوستم به خاطر اینکه شنیده بود درد داره رفته بود یه جا که بیهوشی داشته باشه، خیلی سخت به هوش ا ...

واااااای😱😱😱😱😱 چقد خطرناااااک! معلومه بیهوشی خطرناکه! دیگه الان برای بعضی جراحی هاهم بیهوش نمیکنن! 

ممنون دوستم به خاطر اینکه شنیده بود درد داره رفته بود یه جا که بیهوشی داشته باشه، خیلی سخت به هوش ا ...

اصلاااااا بیهوشی نمیخواد

من لوله هام بسته بود ولی با این حال کلا یه ربع طول کشید، فقطم همون لحظه دارو زدن یه حس دلپیچه طور داری که زودم خوب میشه

ولی حتما جای خوب و کاربلد برو، من خیلی راضی بودم، خیلی زحمت کشیدن، با عکس و دارو زدن لوله هام باز شد و باردار شدم😊😊😍😍

2706