2410
2553
عنوان

تکون نخوردن جنین

| مشاهده متن کامل بحث + 2806 بازدید | 65 پست
عزیزم یعنی  صبح ک حرکت داشته کافی بوده؟ بیشتر از ده تا حرکت داشت صبح

من از دکتر پریدم تو همین هفته 28 و 29 گفت تو دوساعت 20 تا حرکت مجزا داشته باشه حالا این دوساعت میتونه صبح باشه ظهر باشه یا شب باشه.. اینجوری گفت به من... ماه ه‌شت یعنی هفته ی 31 اینا فک کنم رفتم گگ دوباره پرسیدم گفت که تو  یک ساعت 5 تا حرکت کنه کافیه بعد غذا اینا.. واقعا هم دیگه الان ک هفته 33 هستم حرکتش بیشتر شده ولی لگدی نیست چون جا نداره..

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

یه بار بچه خواهرشوهرم نزدیک ۲روز تکون نخورد بعد ک رفت سونو گفتن خواب بوده😑شما هم خرما کافی نیس برو شکلات و تافی و خیلی چیزهای دیگه بخور تا تکون بخوره من یادمه برا سونو ۴تا کاکایو بزرگ خوردم دکتر گفت برو بازم بخور وبیا

ببین تو این هفته ها جاش کم میشه تکون خوردنش اهسته تر میشه متوجه نمیشی ولی اگه میخوای خیالت راحت بشه برو زایشگاه بهت دستگاه وصل میکنن تکون خوردن و ضربان قلبش رو میگن خیالت راحت میشه

2714
من از دکتر پریدم تو همین هفته 28 و 29 گفت تو دوساعت 20 تا حرکت مجزا داشته باشه حالا این دوساعت میتون ...

عزیزم بسلامتی  برام دعا کن ،،،

یعنی  شما هم  مثل من شدی  ک مثلا یکی  دو ساعت حرکت خوب  داشته باشه ولی بعدش  حرکت نداشته  تا فردا؟ 

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد   

منم هفته ۳۰ هستم

یروز خیلی تکون میخوره یروز تنبل میشه خیلی کم

اگه خیللللی نگرانی برو بهداشت فردا صدای قلبشو گوش بده ولی مطمئنا طوری نیست

شربت خیلی شیرین بخور به دست چپ بخواب دستتو بذار رو شکمت احتمالا بیدار میشه

اگه هم نشد باز طوری نیست برا منم پیش اومده

فقط 15 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌷
سلام عزیزم کاکلئو شیرین دو سه تا بخور بعد دراز بکش و دستت رو روی شکمت بذاد تا یک ساعت اگه حرکت نکرد ...

سلام عزیزم باشه گلم به همسرم گفتم برام بخره 

ببین تو این هفته ها جاش کم میشه تکون خوردنش اهسته تر میشه متوجه نمیشی ولی اگه میخوای خیالت راحت بشه ...

مرسی از راهنماییت عزیزم  یکی  دوساعت دیگ هم صبر میکنم اگر حرکتی نداشت به دکترم پیام میدم میرم 

2706