2726
عنوان

تکون نخوردن جنین

2944 بازدید | 65 پست

سلام دوستان من هفته ۲۹ بارداری  هستم بچم دختره  امروز  فقط صبح یکی  دوساعت تکوناشو حس  کردم  دیگ از ساعت یک ظهر به بعد هیچ تکونی  حس  نکردم  خیلی  نگرانم کرده  آیا یبار در روز  تکون بخوره کافیه یا نه بعد هر وعده غذایی باید تکون بخوره ؟

ممکنه یه روز خوب  تکون بخوره کامل یه روز آروم باشه؟

آخه دیروز همش تکون میخورد تا اخر شبم ک خوابیدم تکون میخورد ولی  امروز نه  ☹☹☹☹

آب یخ خوردم خرما خوردم رو پهلو چپ دراز کشیدم اصلا هیچ تکونی نخورده ☹

بعد ۱۳ سال با ای  وی  اف  باردار شدم  از ماه دومم همینطور استراحت مطلقم اکثرا رو پهلو چپ دراز میکشم  فقط شبا یکم خسته میشم رو پهلو راست میخوابم 

این دکترا هم بهمون دقیق نمیگن که چطور حرکات جنین و بشماریم منم هیچی نمیدونم از اینکه در روز چقد حرکت باید داشته باشه  

خیلی  نگرانم خیلی  استرس  دارم  دو ماه و چند روز مونده فقط تو رو خدا برام دعا کنید خیلی آشوبم میترسم 😭😭😭😭😭

گر نگهدار من آن است که من میدانم شیشه را در بغل سنگ نگه میدارد   

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

لباس گرم بپوش شاید بچه سردشه،، ی لیوان شربت یا بستنی بخور بخواب ب پهلوی چپت و براش شعر بخون  

ازتون یه خواهشی دارم از شمایی که امضامو میخونی...مادری یا خانوم خونه یا شاغل و یا همه اینا... لطفا موقعی که تو خونه مشغول کاری، اگه شیشه مربا تموم شد ،اگه جعبه مقوایی پیتزا و شیرینی خالی شد ،اگه شامپو تموم شد،قوطی شیر خشک دلبندت خالی شد،شيشه خيارشور و سس و آب معدنی و بطری آب میوه تموم شد،اگه خواستی اسباب بازی شکسته يا هرچیز پلاستیکی يا مقوايي يا فلزي و شيشه اي دور بندازی...یه کیسه پلاستیکی بزرگ بزار دم در هرموقع یکی از اینا تموم شدن لطف کن بندازش داخل اون کیسه و وقتی پر شد سرشو گره بزن، یا بندازش ظرف زباله یا ازش آویزون کن.میدونی چقد اجر کارت میشه؟؟ هم در حق طبیعت و هم در حق اون انسان زباله گردی که ضایعات بازیافتی خشك جمع میکنه لطف بزرگی میکنی و میدونم که پاداش این کار خوبت یه جایی به خودت برمیگرده 🙏
2728

نگران نباش مال من تو هفته 29 اینا یه روز خوب بود یه روز  پدرمو درمی‌آورد تا تکون بخوره.. تو دوساعت ده تا حرکت مجزا بزنه... حالا دوساعت هر موقع ک میخاد باشه... یا تو یک ساعت 5 تا حرکت بزنه

غذا بخورید یه چیز شیرین بخورید به پهلوی چپ دراز بکشید تو یک ساعت ۵ بار تکون بخوره

همه اینکارو کردم از ظهر تکون نخورده 

باید یه چیز شیرین بخوری سمت چپ بخوابی تو یک ساعت حداقل 4 ضربه داشته باشه

از ظهر اینکارو کردم ولی  تکون نخورد☹☹ یعنی باید برم دکتر؟

لباس گرم بپوش شاید بچه سردشه،، ی لیوان شربت یا بستنی بخور بخواب ب پهلوی چپت و براش شعر بخون   & ...

گرمه خونه  اب یخ و شیرینی  و اینا خوردم آهنگ براش  گذاشتم ولی  هیچی 😭😭😭

نگران نباش مال من تو هفته 29 اینا یه روز خوب بود یه روز  پدرمو درمی‌آورد تا تکون بخوره.. تو دوس ...

عزیزم یعنی  صبح ک حرکت داشته کافی بوده؟

بیشتر از ده تا حرکت داشت صبح 

دست بکش رو شکمت.. یه کم آروم باش .. ولی کن تکون میخوره فردا.. نگران نباش

باشه عزیزم  خدا کنه تکون بخوره ☹😭

2706