2137
2106
فکر کنم تیپاکس ولی  هزینه پستش بالاست ؛ هرچند واسه استارتر شوهر فقط خوشگل قد بلند هیکلی ب ...

من هزینه ی پستو حاصرم میلیونی بدممم ولی یه هیکلی و قدبلند بفرستن تا بش دست بزنمممم😭😭😭

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
2050

یه دونه ته انبار هست فقط جونیاش اینطوری بوده الان یکم فرسوده شده چون میخوایم جنس جدید بیاریم واسه شب یلدا زیر قیمت با ارسال رایگان می‌فرستیم......فاکتور کنم بانووووو؟؟؟؟

دیجی کالا ببین نداره

و قل ربّ اَنْزلني مُنْزلاً مبارکاً و اَنت خیرالْمُنزَلین🌸           براتون صلوات می‌فرستم وقتی میبینم ولی حال ندارم بگم😁💚                                                                     دیگران فردوس می‌خواهند و ما دیدار یار...💕
2183
شوهر کیلو چند .من شوهرمو میدم .دستی هم یه چیزی روس  ۱۸ ساله بدنسازیم کار میکنه

قدرشو‌نمیدونییی ناشکرررررر ای ناشکررررر😭😭😭😭😭😁

ازبچگی دوس داشتم پرنسس باشم👸😁الانم یه پرنسسم ولی با پرنسسای والت دیزنی فرق دارم 😑مث اونا رفتار میکنم ،مث اونا لباس میپوشم،اماهیچ وقت نمیتونم مث اونا عشق و تجربه کنم ،هیچ وقت نمیتونم تو قصر زندگی کنم 💒چون من تو دنیای واقعیم که هیچکدوم ازینا وجود نداره ن مرد قوی وجذاب و عاشق و ن قصر زیبا😁ولی من خودمو همیشه پرنسس میدونم اونم یه پرنسس واقعی و تنها،(با مرسانا و شوخرررر گاو خیالیم براهمیشه خداحافظی کردم و وارد دنیای واقعیم شدم)😁پرنسس نی نی سایتتونم😂👸