2726

من اصلا نمیتونم با پسرا ارتباط بگیرم از همشون متنفرم اه😂

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

همه این دوران رو گذروندن خیلی خیلی سخته ولی آدم قوی تر میشه عوضش درمانش هم فقط مرور زمان هست . خیلی وقتا مرور زمان هم جواب نمیده ...

سعی میکنم توتاپیک هایی که خیلی خلوته شرکت کنم شاید تونستم کمکی بکنم 
2728

خیلی از عشقا رو دیدم که میمردن واسه هم اما الان هرکدوم بایکی دیگه ازدواج کردن و هرکدوم بچه دارن و...‌ اصلا به گذتشه فک نمیکنن

سعی کردم درس بگیرم 

نه اینکه پیش خودم و بر حسب اون اتفاقات برای خودم قانون بچینم 

رفتم مطالعه کردم کلی کتاب مختلف و در نهایت فهمیدم مشکلم این بوده که خیلی ساده بودم و کلی اشتباه تو اون دوران کردم 

همین کارا باعث شد که با کوله باری تجربه بیام بیرون  

چند سالته گلم؟ 

23

تـویی کـه داری امـضـامـو میخـونـی ،شـاد بـاش🌱        👆🏻این دشمنت و غمگین میکنه :)                                   از روزگار و خدا بابتِ سیاهیا گله نکن! همونان که باعث میشن قشنگیایِ زندگی به چِشمت بیان              دقیقـا از لحظـه ای که حـرف بقیـه واست مهـم نـیسـت زنـدگـیت شـروع میشـه... 🌼                          
اگه با مرور زمانم درست نشه پس باچی درست میشه

بامروز زمان درس میشه حتی اگه از خاطرت هم نره باز دیگه این عذابی که الان میکشی رو اون موقع نمیکشی

2706