2733
2739
عنوان

برای دختری که خواستگار نداره دعایی میدونید

| مشاهده متن کامل بحث + 12185 بازدید | 83 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
آره زیاد ولی مادر و پدرم نزاشتن با کسی که دوستش دارم ازدواج کنم وقتی اومد خواستگاری ۲۳سالم بود اون ۲ ...

عزیزم آینده خودت رو با لجبازی خراب نکن.

الان ساعت یک و هفت دقیقه روز سوم اسفنده 1402 هست من تصمیم گرفتم از این به بعد به فکر اینده ام باشم. با اینکه 28 سالم شده و خیلی اشتباه کردم اما دیگه بچه بازی بسه و میخوام برای اینده ام تلاش کنم. نمیخوام دیگه حسرت بخورم نمیخوام جوری باشم که دوباره مجبور بشم تایپیک بزنم که اره من هیچی نشدم چون همش خودم مقصر بودم و این گوشی لعنتی که معتاد شدم بهش همه همسنام دارند مثل ادم زندگی میکنند اما من چی .دیگه تموم شد اون فاطمه تموم شد من دیگه آدم شدم.
عزیزم آینده خودت رو با لجبازی خراب نکن.

دلم واسه اون میتپه ولی چه کنم یک بار اتفاقی دیدمش با ماسک بود قلبم شناختش بخدا داشت از جاش کنده میشد 

تصمیم گرفتم یک خواستگار خوب اومد ازدواج کنم

بله

پمنونم لطف کردین 

بزار از معجزه ها بگم‌ : دعای معراج‌ و چله حق شناس میگن‌ معجزه اسسسسس  امتحان کنید دیگه   سلامتی امام زمان صلوات میشه یه دونه ام برای شهدا بفرستی  میگن امام حسین  کشتی نجاته‌  هر وقت مشکلی داشتی بگو یا حسین  دعای نادعلی ام قشنگه یادتون‌ نره‌ بخونیدش‌   دیگه حضور ذهن ندارم فقط التماس دعای عاقبت‌ بخیری‌ و ظهور   
با دعای چهل کلید غسل کنیم یا همینجوری بریزم داخل سرمون

غسل به نیت باطل سحر.

دعارو بندازید داخل اب بگذارید بمونه چن دقیقه.بعد از اینکه خودتونو شستید بریزید به سرتون .زیر پاتون تشت بذارید تا اب دعا به زمین و فاضلاب ریخته نشود چون ایه های قرانیس و گناه داره.میتونید اب رو در باغچه یا جای پاک بریزید

الهی و ربی من لی غیرک
2738
به مدت یک هفته این سوره ها رو بخون ۷۰ مرتبه آیت الکرسی ۷۰ مرتبه سوره اخلاص ۷۰ مرتبه سوره ناس ۷۰ ...

يعنى هر روز از هر سوره ده تا؟

واسه حاجتم سه تا توحيد بخونيد،هديه كنيدبه ١٤ معصوم،بگيد منم واسه حاجتتون بخونم. 

به من گفتن اين ذكرا رو روزانه بگو من اولش رو برات مى نويسم چون املاشو حفظ نيستم تو گوگل سرچ كن 

اول استغفار روزانه

دوم امن يجيب ...

سوم وافوض امرى الا الله ان الله ....

چهارم و حسبنا الله نعم الوكيل....

پنجم ذكر يونسيه.....

ششم ماشاالله لاحول و لا قوه الا باالله 

هفتم ١٢٩ مرتبه يالطيف 

طه هم فك كنم موثر باشه وقتى هجده سالم بود يه بار خوندم ب نيت ازدواج بلافاصله واسم يه خواستگار دكترمتخصص اومد كه تو كار بساز بفروش بود و مدير عامل شركت بود، فقط ظاهرش خوب نبود و ١٢ سال ازم بزرگ تر بود، بابام مخالفت كرد و نشد...

حالا مى خوام چله شو شروع كنم تو هم شروع كن 

واسه حاجتم سه تا توحيد بخونيد،هديه كنيدبه ١٤ معصوم،بگيد منم واسه حاجتتون بخونم. 
2706