2204
2217

سایوتیک؟برای سقط؟چرا میخای سقط کنی؟

بعد او دیگر هیچ چیز مهم نیست💔🚶‍♀️   R                            خدایا میشه تمومش کنی،خستم                                         مادر هم نشدم ک🖤(سقط🥀)                                             

تو رو خدا آرزوهای خودتون رو به بچه‌ها تحمیل نکنید. همه قرار نیست مهندس و دکتر بشن.

من بچه‌ام رو توی کلاس‌های مهارتی مثل داستان نویسی، تئاتر اونم با لیلی رشیدی و حتی دایناسورشناسی فرستادم تا همه چیز رو تجربه کنه و علاقه خودش رو پیدا کنه.

کلاساشون خیلی باحال و جالبه و تنها کلاسیه که پسرم خودش با علاقه شرکت میکنه.

اینم لینک دوره هاشون اگه خواستی یه نگاهی بهشون بنداز.

2240

باید هم بخوری هم داخلی بزاری

بمونم، به خودم ظلم کردم                                                   برم، کابوسمو ساختم!                                                           تو این دو راهی بی رحم به هر سمتی برم باختم...
2050
چند تا خود آدم میتونه بزاره یا باید کسی باشه؟

خواهرم که سقط کرد ۲ تا داخلی گزاشت فک کنم دو سه تا ام خورد.اره خودت با دست بزار کاری نداره

بمونم، به خودم ظلم کردم                                                   برم، کابوسمو ساختم!                                                           تو این دو راهی بی رحم به هر سمتی برم باختم...
بقایا با پریودی بعدی دفع میشه؟؟ چجوری استفاده کردی؟

سه تا واژن یکی زیرزبونی ولی باید تاته تواژنت بره وگرنه سقط انجام نمیشه ودرضمن ممکنه رحمت پاره بشه ورحمتو از دست بدی تو ۵۰ درصد سقط سرخود این اتفاق میفته 

دکترگفت تو دومرحله پریودی بقایا دفع میشه اما نشد کورتاژشدم

تک درختم سوخت بزاجنگل بگابره             سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ                                                
سه تا واژن یکی زیرزبونی ولی باید تاته تواژنت بره وگرنه سقط انجام نمیشه ودرضمن ممکنه رحمت پاره بشه ور ...

عزیزم نترسون بنده خدارو رحم مگه کاغذه که پاره شه.تنها خطرش اینه که ممکنه بقایا بده و کامل سقط نشه که اونم میره سونو مشخص میشه

عزیزم نترسون بنده خدارو رحم مگه کاغذه که پاره شه.تنها خطرش اینه که ممکنه بقایا بده و کامل سقط نشه که ...

نمیترسونمش اما اینکه میگی تنها خطرش فقط بقایاست کاملا اشتباه

تک درختم سوخت بزاجنگل بگابره             سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ