2194
2106

سایوتیک؟برای سقط؟چرا میخای سقط کنی؟

خدایا امیدم تویی مادر شدن رو از من نگیر🙏        تاپیک در مورد سقط مکرر که تجربیات درمانشون و میگن،تگم کنید لطفا                    (وشد چهـــــــار بار از دست دادنت😔)                                  گاهی آدم با غریبه ها راحتتر درد ودل میکند تا آشنا🙃یکم عصبیم ولی منطق حالیم میشهه🤨🙂                                      اسم کاربرها سخت یادم میمونه چه اونها ک ناراحتم کردن(کمه) چه اونها ک یه عالمه مهربون بودن و لطف داشتن😘😍گفتم ک یه موقع تضادی پیش میاد بدونید حافظم ضعیفه🤪

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

باید هم بخوری هم داخلی بزاری

بمونم، به خودم ظلم کردم                                                   برم، کابوسمو ساختم!                                                           تو این دو راهی بی رحم به هر سمتی برم باختم...
2165
چند تا خود آدم میتونه بزاره یا باید کسی باشه؟

خواهرم که سقط کرد ۲ تا داخلی گزاشت فک کنم دو سه تا ام خورد.اره خودت با دست بزار کاری نداره

بمونم، به خودم ظلم کردم                                                   برم، کابوسمو ساختم!                                                           تو این دو راهی بی رحم به هر سمتی برم باختم...
بقایا با پریودی بعدی دفع میشه؟؟ چجوری استفاده کردی؟

سه تا واژن یکی زیرزبونی ولی باید تاته تواژنت بره وگرنه سقط انجام نمیشه ودرضمن ممکنه رحمت پاره بشه ورحمتو از دست بدی تو ۵۰ درصد سقط سرخود این اتفاق میفته 

دکترگفت تو دومرحله پریودی بقایا دفع میشه اما نشد کورتاژشدم

تک درختم سوخت بزاجنگل بگابره             سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ
سه تا واژن یکی زیرزبونی ولی باید تاته تواژنت بره وگرنه سقط انجام نمیشه ودرضمن ممکنه رحمت پاره بشه ور ...

عزیزم نترسون بنده خدارو رحم مگه کاغذه که پاره شه.تنها خطرش اینه که ممکنه بقایا بده و کامل سقط نشه که اونم میره سونو مشخص میشه

عزیزم نترسون بنده خدارو رحم مگه کاغذه که پاره شه.تنها خطرش اینه که ممکنه بقایا بده و کامل سقط نشه که ...

نمیترسونمش اما اینکه میگی تنها خطرش فقط بقایاست کاملا اشتباه

تک درختم سوخت بزاجنگل بگابره             سُکوت‌اَزمااِحساس‌ِزِرَنگی‌اَز‌شُمآ