2726
عنوان

درسا سخت شده کی رشتش تجربیه بیاد😭

| مشاهده متن کامل بحث + 294 بازدید | 46 پست
منم دهم تجربیم الان باید برم عربی بخونم ولی حوصله ی گوش کردن ویس ها و فیلم های طوولاانیی معلمم و ندا ...

منم ۱۳ درصدم ریاضیام همینطوری فیلماش مونده واس زیست میکرو دارم بقیرم دارم خیلی سبز میخرم  کلاسم نمیدونم فک نکنم

چطوری بخونم یه داداش دارم کوجیکه خیلی گریه میکنه واقعا  اذیت میکنه سطح تدریس معلما پایینه با کت ...

منابع خوب انتخاب کن پیوسته بخون 

شرایطشم بود راضی کن بفرستنت کلاس

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منکه نمیتونم🙃و واقعا بچه رو مخه

منم یه داداش کوچیک دارم زیاد یرصدا نمیکنه ولی خواهرم ده سالشه تاذبخوای سرصدا میکنه تو معلمت همون درس میده میبینی؟

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎
نمیدونم  راضی بشن یانه کلاسم حتی معلمامون میگفتن وقتتو میگیره ادم میمونه چیکار کنه

دبیرا همیشه ساز مخالف میزنن 

پس اینهمه آدم که کلاس میرن چطور قبول میشن 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
منم یه داداش کوچیک دارم زیاد یرصدا نمیکنه ولی خواهرم ده سالشه تاذبخوای سرصدا میکنه تو معلمت همون درس ...

اره میبینم و هرجور بشه رفع اشکال میکنم میگم در حد مدرسه کارمو بالاخره راه میندازم ولی کنکور چی

اره میبینم و هرجور بشه رفع اشکال میکنم میگم در حد مدرسه کارمو بالاخره راه میندازم ولی کنکور چی

از الان خوب بخونی تست بزنی کنکورتم خوب میشه

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎
من دهم انسانیم یعنی فقط گیرررر کردم تو کتاب منطق خیلی خیلی سخته😫😫😫😫😫 ما دهمای بدبخت اشنایی در ...

هر رشته ای سختیشو داره یجوری از دبیرستان اومدن پشیمونم میگم کاش میفتادم دبیرستانو نمیدیدم چنتا بچه دور هم خودش بودیمااا....

2706