2726
عنوان

درسا سخت شده کی رشتش تجربیه بیاد😭

294 بازدید | 46 پست

دهم تجربیم درسا در حد مدرسه سخت نیس قطعا ولی برای کنکور به این سختی باید خیلی سطح بالاتر کار کرد... کتاب تستی دارم میخرم کار کنم اما واقعا کافی نیست پول نجومی کلاس شرکت کردنو خانواده نمیدن درواقع چون اطلاعاتشون بروز نیست حتی کتاب تستم برام بزور میخرن...نمیدونم چیکار کنم درسم خیلی خوب بوده راهنمایی الان یکم موندم باید چیکار کنم 😭😭تجربه هاتونو میگید راستی مدرسه دولتی درس میخونم که به نظرم سطح تدریسشون خوب نیست و همین ناامیدم کرده🥺با این اوضاع غیر حضوریم بدتر

تو شوک دبیرستانی 

بعد دی ما اوکی میشی 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
عه منم

عه و منم 😂

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

منم دهم تجربیم الان باید برم عربی بخونم ولی حوصله ی گوش کردن ویس ها و فیلم های طوولاانیی معلمم و ندااارمم گوشیمم ۱۱ درصده😭😪 من برای درس های تخصصی خیلی سبز خریدم خیلی خوبن کلاس و ایناهم از سال بعد شرکت میکنم 

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎
🥺با درسای بقیه کاری ندارم اوکیم این ریاضی و فیزیک خیلی رو مخه با تدریس افتضاح معلما

خب برا فیزیک باید خیلی بمونی ریاضی دهم اوکیه ولی فیزیک دهن سرویس کنه باید خیلی تست بزنی 

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
چطوری بخونم یه داداش دارم کوجیکه خیلی گریه میکنه واقعا  اذیت میکنه سطح تدریس معلما پایینه با کت ...

شرایطتو کاملا جور کن و یه جای ساکت برا خودت اوکی کن 

منم دهم بودم دقیقا شرایط تو رو داشتم و فکر میکردم همه چیز به کلاس تست رفتنه ولی اصلا اینطور نبود بنظرم کلاس نرو فقط وقت میگیره همین 

چطوری بخونم یه داداش دارم کوجیکه خیلی گریه میکنه واقعا  اذیت میکنه سطح تدریس معلما پایینه با کت ...

منم بخاطر خواهرم اومدم خونهه مجردی💔

چاوکمید❤️                                                                     ما از تبار بغضیم ، آسودگی روا نیست
2706