2726
عنوان

تعیین جنسیت از روی علائم

305 بازدید | 44 پست

سلام دوستان من فردا وارد ۱۲هفتگی میشم ب امید خدا.خواهشا اگه کسیمیدونه از رو علایم بهم کمک کنه. بعضی موقع ها غروب ب بعد تهوع دارم.سر درد خیلی دارم چن بارم فشارم رو گرفتن پایین بود.از شیرینی متنفر شدم.خوشم از دوغ و ماست و میوه و شوری و ترشی میاد.از مرغ متنفرم.صورتم هم خیلی جوش زیرپوستی قرمز زده.

خدایا بچه هام دست تو امانت🙏🏻🙏🏻

منم دقیقا عین شمام جمعه ۱۲ هفته میشم

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

منم مثل شما بودم.پوستم خشک شده بود.رشد موهای بدنمم خیلی زیاد شده بود..رگه ی vتو چشم چپم بود.بچم پسره.ویارم به شدت شدید بود به خصوص غروب به بعد.دماغم بزرگ شده.زشت شدم .افزایش وزن نداشتم اصلا.اما به علائم زیاد اعتماد نیست

منم مثل شما بودم.پوستم خشک شده بود.رشد موهای بدنمم خیلی زیاد شده بود..رگه ی vتو چشم چپم بود.بچم پسره ...

اها یادم اومد دقیقا پوستم نابود شده . و اون رگه تو چشمم هی.

خدایا بچه هام دست تو امانت🙏🏻🙏🏻
بسلامتی عزیزم.من شنبه غربالگری دارم.شمام مثل منی؟بچه چندمته

سلامت باشی عزیزم منم شنبه میرم واسه غربالگری بچه اولمه، انشالله بسلامتی

فقط 1 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
تیکر تولد دوسالگی پرنسس مامان و بابا 🤩😍خدایا هزاران بار شکرت😍😘ممنونم که جواب دل شکستمو دادی🤩 خدایا هیچ زنی و تو حسرت مادر شدن نذار🙏 خدایا مطمئنم به دل ما هم نگاه میکنی و بعده چندسال و ۵ تا سقط بچمونو سالم میذاری تو بغلمون❤ دختر قشنگم منو بابایی بی صبرانه منتظر گرفتن دستای کوچولوتیم😍😘
2706