2726

وقتی ۳ ساله تو رو میخواد و پات وایساده معلومه واقعا دوست داره.تو هم که میگی اخلاقش و اینا خوبه..بنظر من ازدواج کن چون پسر خوب هم کم پیدا میشه..گفتی اختلاف سنیتون ۱۰ ساله،شما چند سالته عزیزم؟

وقتی ۳ ساله تو رو میخواد و پات وایساده معلومه واقعا دوست داره.تو هم که میگی اخلاقش و اینا خوبه..بنظر ...

۲۰

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

اگه به امید موردهای بهتری ، بهتره که این خواستگارت رو کاملا کنسل کنی چون بعدا ضربه ش رو توی زندگیت خدانکرده میخوری . مهم این نیست سنت چقدر بیشتر و کمتره هر زمان که یکی رو پیدا کردی که اکی بود بهتره که ازدواج کنی . الان ازدواج خیلی خیلی کم شده . مثل قبلنا نیست دخترا چند تا چندتا خواستگار داشتن