2410
2553

هر تاپیکی میزنم لزوما برا خودم نیس 

من عاشق یه پسری هستم و همچنین اون . یه سالی میشه کم و بیش شناخت پیدا کردیم.(سه ساله خواستگارم هست و منتظر این بود درسم تموم بشه) شخصیتش خوبه

من دختری هستم که زیاد تنها رفتن بیرون اجازه نداشتم. دانشگاه فراهم کرد اینو ولی کرونا بود و نتونستم باز تو جامعه باشم‌. خانواده اینا پارسال اومدن و ما رد کردیم بخاطر فوت یه فامیل نزدیک مون. الان امسال باز می خوان بیان که من اصلا دلم رضا نیس دوسش دارما، ولی میگن کاس بیشتر میتونستم وارد جامعه بشم و ادما رو ببینم و شاید مورد های جدیدتری ببینم که بهتر از این باشن. می خواستم یکم بزرگتر بشم. تو رشته خودم موفق تر پیش برم.  اما نشد. 

نگید که هنوز بچه ای وقت هست...من عاشقشم. و پسرهایی هم که دیدم واقعا به اندازه این شخصیت شون خور نبست.

اما اینکه نتونستم وار  جامعه بشم و بکم مستقل تر هراس دارم. خیلی زوده برام حس میکنم.

از طرف دیگه ابن آقا علنا این🚫 سه🚫 سال هست که میمونه. و

منم حرف زدم باهاش می شناسمش.

مادرش اصررررااااار میکنه خیلی اصرارا که ازدواج کن ازدواج کن من پیرم و.... . اونقدرا پیر نیستا فقط چون مادرشون شهرستان دیگه زندگی میکنه(حدودا دو ساعت تا اونجا راهه به خاطر کار اونجان) مادرش دل نگران بچش هست که اینجا تنها هست و خلاصه می خواد سرو سامان بده.

احترام مادرش هم نگه میداره. منم نمیخوام فعلا از دستش بدم. دوسش دارم. اما گفتم که حس میکنم بزرگ نشدم مستقل نشدم و...

از طرف دیگه هم اصرار های مادرش که اگه به من خواستگار نیان میدن خواستگار یکی دیگه چون مادرش ازمون خیلی ناامیده که دختر بدیم

مادر خودم هم میگه نگهش دار فعلا بزرگ شی و جامعه وارد بشی

💥💥💥💥💥💥

چیکار کنم؟؟؟؟

پسرهدخودش قبول میکنه مادرش اصصصصصلا قبول نمیکنه🙁🙁🙁

خواهرانه❤❤ راهنمایی کنید تو رو خدا💢💢💢💢💢

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 
ازدواج کن اگر مطمئنی اخلاقش خوبه چون آدم درست خیلی کمه خیلی خاستگاره خوب هم کمه

تعادت سنی مون ده ساله .

خیلی آدم منطقی و خوبی هس

ولی بخاطر شرایط خودم نمیتونم‌ . اونم میگه سه سال صبر کرده دیگه نمی تونه 

دعام کنید تصمیمی که برا ازدواجم میگیرم بهترین باشه برام❤🙂از تهه دلتون مثل یه خواهر برام دعا کنید...هیچ کسو جز خدا ندارم که کمکم کنه از همون خدا برام بخواید🥲لطفا اگه مشاور خوب تلفنی ازدواج سراغ دارید بهم معرفی کنید و اگه تجربه ای درمورد استخاره با قرآن برای خواستگار دارید لطفا بهم اطلاع بدین🥰🙏 ❌هر تاپیکی که میزنم لزوما ربطی به شرایط خودم نداره❌ ولی من الان درگیر دو انتخابم بیشتر از همیشه به دعای شما نیاز دارم و بیشتر از همیشه به دست خدا، و من شهدای عزیز احمد پلارک و ابراهیم هادی رو واسطه می کنم که کمکم کنن تا بهترین راه رو انتخاب کنم، شما هم از تهه دلتون برا خوشبختیم دعا کنید و صلوات بفرستید اگه قراره یه مدتی هرچند کوتاه به یادم باشید و دعام کنید خوشحال میشم ریپلای بزنید و بهم بگید. 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

خواهرم من ۲سال حضوری رفتم دانشگاه ۲سال مجازی الآنم فوق الزهرا تهران پذیرفته شدم تو جامعه خبری نیست وارد جامعه هم بشی باید دنبال همدم بگردی خداروشکر پسر رو راست بوده اومده جلو برو بهش چ تضمینی هست باز یکی پیدا کنی 

ازدواج کنی که راحت تر میری تو جامعه

2456
تعادت سنی مون ده ساله . خیلی آدم منطقی و خوبی هس ولی بخاطر شرایط خودم نمیتونم‌ . اونم میگه سه سال ...

من هم این چنین موردایی رو رد کردم به هوای اینکه تو جامعه شاید آدمای بهتری بیان سر راهم

اما الان فقط دارم پسرای هرزه و دختر باز میبینم که هدفشون فقط یه چیزه

بازم نمیدونم

عزیزم اختلاف سنی زیادی دارید شاید از نظر طبقاتی و افکاری به مشکل بربخورید

من نمیگم ازدواج نکن اما وقتی دیدم نوشتی ۱۰سال اختلاف سنی دارین بنظرم یکم زیاده و تا شما بخوای جوونی کنی آقاتون سنش می‌ره بالا 

بازم هرجور خودت میدونی سعی کن انتخابی کنی که بعد پشیمون نشی 😍❤️

2714

هم اختلاف سنی زیاده،هم بنظرم عاشقش نیستی ،فقط شاید دوستش داشته باشی،وگرنه به مورد بهتر فکر نمیکردی

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن

چرا وقتی سنت کمه با یکی وارد رابطه شدی .

تو الان باید درس بخونی ، تفریح کنی ، تجربه کنی ، از نظر مالی مستقل بشی ولی خب اگه فکر میکنی ۱۰سال بعد هم انتخابت همین آدم قبول کن.

ماییم که بی هیچ سرانجام خوشیم   

ینی چون این سه سال شمارو میخاسته قرار نیست عقدتون خیلی طول بکشه؟ بالاخره ازدواجم کنی یه مدت عقد میمونی دیگه نه؟ یا نامزد 

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ من مذهبی نیستم نماینده ی جامعه مذهبیا هم نیستم.
این دو جمله رو لطفا تفسیر کنین برای من🥴 "من عاشقشم" "کاس بیشتر میتونستم وارد جامعه بشم و ا ...

😷😂😂😂

برای تعجیل در ظهور حضرت ولی عصر (عج) صلوات      ❤اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم❤ من مذهبی نیستم نماینده ی جامعه مذهبیا هم نیستم.
2706