2733
2734

منم میخام برم بیرون

توعم برو یکم قدم بزت

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

خوبه ک استفاده کن 

من عاشق اینم یه ثانیه تو خونه تنهام بذارن عشق . و حال کنم غذا سفارش بدم کتاب بخونم فیلم ببینم برقصم ارایش کنم درس بخونم ورزش کنم اووووو ازین کارا

ولی خب صب تا شب بهم چسبیدن تکون نمیتونیم بخوریم 😐😐😐

2738
منم میخام برم بیرون توعم برو یکم قدم بزت

کجا برم تنهایی حیاطم. که برم همسایمون  دائم براشون مهمون میاد 

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎
کجا برم تنهایی حیاطم. که برم همسایمون  دائم براشون مهمون میاد

خو بیاد 

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

وا من ک اینقد دوس دارم تنها بمونممم

ایلان ماسک و بیل گیتس‌با اون عظمت نتونستن ازدواجشون رونجات بدن به جنیفرلوپز و جانی دپ هم خیانت شده.دکتر هلاکویی که ویدیوهاش قبله خیلی هاست، دوتا طلاق داره دونالد ترامپ به عنوان یکی از قدرتمندترین مردان جهان،ی رابطه موفق نداشته تاحالا میبینی؟پول،زیبایی،اندام خوب،دانش، فرهنگ، قدرت و...هیچکدوم تضمین کننده یه رابطه خوب نیستن.پس رها کن سرزنش رو! اون که بخواد بمونه با همین وضعیت امروزت میمونه،فلذا دست به فرستنده خود نزنید مشکل از گیرنده است...
خوبه ک استفاده کن  من عاشق اینم یه ثانیه تو خونه تنهام بذارن عشق . و حال کنم غذا سفارش بدم کتا ...

خب این کارارو با خانوادت بکن چرا تنهایی من زیاد میمونم خونه چون درس دارم ولی ایندفعه روحیمم خرابه😞 

هشداارررر که آرامش مارا نخراشی😏😎😏😂😂✌✌😎😎😎😎😎😎😎😎😎
تو دیگه کی ای من خونه تنها باشم کل فیلمهای ساخته شده جهانو با همه سریال های نمایش خانگیو فتح میکنم و ...

تو خیلی خوبی🤣🤣جدی میگم

جوانی ات در این مملکت چگونه گذشت؟ در تلاش مداوم برای به دست آوردن حقوق اولیه ام.
2706