2737
2734
عنوان

این پسره فازش چیه

453 بازدید | 49 پست

بچه ها یه آقا که از اقوام دورمون هست چند ماه قبل خواستگار خواهرم بود (اقاهه یبار ازدواج کرده و جدا شده و یه فرزندم داره)حالا بعد سه ماه آشنایی قبل عقد گفت نمیخوام بعد زد خواهرمو بلاک کرد بعد دوباره بعد ۳ماه خواهرمو از بلاک دراورد دوتا نقطه فرستاد برای خواهرم بعدش دوباره خواهرمو هوایی کرد خواهرم شروع کرد بهش پیام دادن اینا دوباره امشب به خواهرم گفته لطفی کن پیام نده فازش چیه این ادم

روان پریشی مزمن داره

یکبار برای همیشه دوس پسر نامزد نیس،شوهر عقدی نامزد نیست دوران عقد میگن به بعد از عقد نه نامزدی 🥴نامزد یعنی خانواده دور هم جمع شدن با مهمونی یا بی مهمونی،رسما اعلام شده این دو نفر نامزد هستن

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

به خواهرت بگو ازش فرار کنه.این‌خودشم نمیدونه میخواد چیکار کنه شاید به خاطر زندگی قبلش!

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2738

مث شوهر من سادیسم‌روانی داره اونم یه بار میگفت عاشقتم یه بار میگف دستمال کاغذی بودی برام برو‌گمشو تازه زن مخضریشم بودم  خداروشکر طلاق گرفتم ازش راحت شدم 

و خدا خواست ک تو در زندگی من باشی
2706