2703
2553
عنوان

سه روز دیگه عروسیمه از گلو درد دارم میمیرم😢

| مشاهده متن کامل بحث + 761 بازدید | 33 پست
قرص سبتریزین بخورم اوکی نمیشه ؟؟؟  آره کره بادام زمینی اولین بار بود  ولی خودش و چند سال ...

امتحان کن.ولی امپول زودتر جواب میده

به سلامتیه قشنگترین موسیقی جهان. یعنی صدای قلب پاک کسی که همه ی زندگیته…دوستدارم همسرمهربونم.شمس ب مولانا گفت پس زخمهایمان چه میشود؟مولانافرمود نور از محل همان زخم ها وارد میشود.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگر برای اولین بار کره بادوم خوردین صددرصد حساسیته خیلی از مردم بهش حساسن مراقب باشید عوارض پوستی نده فقط اگر‌داد فوری برید امپول حساسیت بزنید 

اولین مشخصه آدم حسابیا،امن بودنشونه.
2456
2714

اگه کرونا باشه چی

فقط 7 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
شدی صاحب هر بند دلم 😍شدی روز و شبم ماه دلم 😍مهمون کوچولوی دلم خیلی خوش اومدی به زندگی مون🥺خدایا شکرت.  خدایا خودت مواظب مسافر کوچولوم باش😍02/6/13 بیبی چکم مثبت شد😍 

میدونید اگه یه درصد فک کنی کروناست🙄اسم همه چی میاری غیر کرونا

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
یعنی ی درصدم احتمال کرونا نمیدی؟ اگه یکی ازت بگیره چی؟😑

همون منم خیلی تعجب کردم،لابد شهرشون کرونا تموم شده عروسی هم میگیره 😑

خدا تو دستمو بگیری،شاید به مو برسه ولی پاره نمیشه/قسمتی از دلنوشته میرزا تقی خان امیرکبیر در شب قدر:خدا،امیر تویی،کبیر تویی،تقی همون شاگرد آشپزه،تو راه رو بهم نشون بده .../ کار خوبه خدا درست کنه،سلطان محمود کیه( اینو سرچ کنید)/خدا هر کی که این امضا رو میخونه حس خوشبختی رو بهش اعطا کن
2706