2737
2734
عنوان

ارایشگری یا کنکور؟

157 بازدید | 16 پست

سلام خانما خوبین؟من ۲۳ سالمه دوساله عروسی کردم خیلی خیلی حوصله م تو خونه سرمیره  درضمن فعلا حال وحوصله مادر شدن ندارم چون اصلا شرایط روحیم زیادجالب نیس ..بنظرتون بشینم برا کنکورتجربی درس بخونم (یه لیسانس علوم انسانی دارم البته)ورشته ای مث بهداشت حرفه ای رو قبول میشم حتما... یا اینکه برم ارایشگری یادبگیرم و ارایشگاه بزنم؟

به هردوتاشونم بسیار علاقه دارم هم درس هم ارایشگری...

نظرتون؟؟

ارایشگری بیشتر توش پول هس

الن‌ کار‌کجاس هس

ولی میتونی مدرکتم بگیری

خیلیا میپرسن من ازدواج کردم یا نه؟من درحال حاضر مجردم، قبلا تا پای سفره عقد رفتم، روی صندلی هم نشستم حتی عاقد هم اومد تااینکه عروس و دوماد اومدن مجبور شدم پاشم.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

ارایشگری دوره کلاساش و هزینه مکانش خیلی زیاده 

اگه از پسش برمیای خوبه

2738
اگه شرایط روحیت خوب نیس با درس خوندن ه بدتر میشی الان فقط پول تو ارایشگریه منم دوس دارم

تقربیا موافقم...ولی میترسم بچه دارشیم جلو پیشرفتم گرفته شه...اخه همسرم خیلی بچه دوسداره همش اصرارمیکنه 

پس باید راه سخت رو در پیش بگیری، یعنی هر دوتاشون. البته به نظرم اگه درس بخونی و قبول شی و بری سر کار ...

نهایت تلاشمم بکنم یه رشته ای مث بهداشت قبول میشم ..ک بعد طرحش بازم انگار بیکارم بنظرت بهتر نیس ارشد پیام نور بخونم و کنارش ارایشگری هم ادامه بدم؟ چون پیام نور تقریبا غیرحضوریه و باشرایط متاهلی من  و یه کار مث ارایشگری جوره

...

2706