2137
2106
عنوان

بیاید دعوا و اسکرین

3463 بازدید | 151 پست

بچه ها الان شوهرم همش سرش تو اینستاگرام بود گفت بیا پشتم بخارون منم رفتم و سر چیز الکی زد تو گوشم آخرشم دعوا شد و با لگد زد تو پام قسمت زانو بدجور منم گریم گرفت و اومدم خونه بابام چندبار دیگم زده ببین اسکریناش و بگید چیکار کنم

خواستند ما را دفن کنند...غافل از آنکه ما بذر بودیم😏

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166

مازوخیسم دارع؟!😐😐

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐                    ️

چه راحت دعوا میکنید😐

شاید باورتون نشه اما کاربری واقعا دست 3 تا خواهره☹که یکیمون یه جوریه که تاپیکاشم یه جورین😂✋ اگه پیامی بی پاسخ میمونه ببخشیدمون چون احتمالا اون یکی خواهر اعلانات رو باز کرده😤
2050

لایک کن گذاشتی

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐                    ️

ببخشیدا ببخشیدا چ زندگیه مسخره ایی سر هرچی دعوا میکنید اونم تو رو میزنه؟؟

امیدوارم ناراحت نشی اما حقیقه واقعا 🙁🤍

همونیم که دوسم داشتید 😎✌️                           عاقا بی زحمت با من مخالفین ریپ نزین                         چون من اختیار دهنمو ندارم مرسی عه😎✌️ 
2183
اهل کجایین ؟؟؟امضاتونو خوندم

استان فارس