2733
2734

دوز دوم رو دو روز پیش زدم و سر درد گلو درد بدن درد اینااومده سراغم... الانم یکم لرز دارم😦 طبیعی هست؟ شما عوارض تون چی بوده و چند روزه خوب شدین..... 

برای شادی روح مادر نازنینم یه صلوات بفرستین😘😘

اره طبیعی اصلا نترس 

بعضیا با دوز اول اینطور میشن بعضیا دوز دوم

به خودم قول دادم همیشه زندگی کردنم طوری باشه که خیلیا‌ آرزو کنن ای کاش باهام بهتر رفتار میکردن و میتونستن دوباره کنارم باشن.😊 لحظات سخت زندگیم بهم یاد داد حتی بهترین آدم زندگیت جوری بهت خنجر میزنه که خودت ندونی از کجا خوردی😇می‌بخشمشون اما فراموش نمیکنم ، جواب همه حرف ها ، کارا ، غیبت ها و.... می‌سپارم به خدا مطمئنم خدا جواب اشک های مادرم ازشون میگیره.😇🤍میشه برای رسیدن به هدفم یه صلوات بفرستین🥲🙏🏻[ ای بنده !شك نکن که خدا بهترین یآوره ^^🤍🌿] 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اصلا ترس نداره عوارض واكسنه فقط ٦ ساعت يبار استامينوفن بدون كدئين بخور همه كه عين هم نيستن عزيزم

از درد زیاد امروز یه ژلوفن خوردم 

خیلی حالم بده😥

عزیزم اصلا نترس اگر تا سه روز خوب شد که شد که انشاالله بشه اگر نشد خدایی نکرده احتمالا مثل منه بدبخت کرونا داری 😂 منم قبل از واکسن ناقل بودم بعدش واکسن زدم تا امروز تقریبا میشه ۳۶،۳۷ روز که کرونا دارم البته من کرونا و پسا کرونا و عوارض بعدشم حساب کردم وگرنه الان دیگه ویروسی تو بدنم نیست اما حمله هاشون هست خدایی سخته اما تو اصلاااا نترس که بدتر میشه 

آرزویت را برآورده می کند ، آن خدایی که آسمان را برای خنداندن گلی می گریاند . . .🌹😍🌹
خیلی حالم بده😥

گرمی بخور

ویتامین c خیلی خوبه

اگه بیشتر از سه روز شد و همینقدر شدید بود به پزشک مراجعهه کن 

به خودم قول دادم همیشه زندگی کردنم طوری باشه که خیلیا‌ آرزو کنن ای کاش باهام بهتر رفتار میکردن و میتونستن دوباره کنارم باشن.😊 لحظات سخت زندگیم بهم یاد داد حتی بهترین آدم زندگیت جوری بهت خنجر میزنه که خودت ندونی از کجا خوردی😇می‌بخشمشون اما فراموش نمیکنم ، جواب همه حرف ها ، کارا ، غیبت ها و.... می‌سپارم به خدا مطمئنم خدا جواب اشک های مادرم ازشون میگیره.😇🤍میشه برای رسیدن به هدفم یه صلوات بفرستین🥲🙏🏻[ ای بنده !شك نکن که خدا بهترین یآوره ^^🤍🌿] 
عزیزم اصلا نترس اگر تا سه روز خوب شد که شد که انشاالله بشه اگر نشد خدایی نکرده احتمالا مثل منه بدبخت ...

دعا کن نباشه😥

گرمی بخور ویتامین c خیلی خوبه اگه بیشتر از سه روز شد و همینقدر شدید بود به پزشک مراجعهه کن 

ویتامین شنیدم بده... امروز شدید بود دیروز بهتر بودم حمومم رفتم امروز نکنه بخاطر اونه

2706