2726
عنوان

همسایمون اومد دم در چه سوتی دادم😐🙃

| مشاهده متن کامل بحث + 627 بازدید | 36 پست

ببخشید اما اون تقصیری نداره، شما باید با پوشش بهتری می رفتید.

منم برم دم در یکی بعد آقاهه با تیپ ناجور بیاد یهو چشمم میخوره و می بینم

حالا هم خودتو اذیت نکن، دفعه ی دیگه حواست باشه

آمادگی کسی رو نداشتی 😕ینی در این حد اجتماع گریزی ک درو واسه همسایه هم باز نکنی؟

وقتی میام نی نی سایت ی صلوات شمار دستم میگیرم و با نام و یاد خدا شروع میکنم ب صلوات فرستادن😁                

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
ببخشید اما اون تقصیری نداره، شما باید با پوشش بهتری می رفتید. منم برم دم در یکی بعد آقاهه با تیپ نا ...

اره اخه هول شدم اونم هی زنگ میزد اگه صدا نمیومد کلا نمیرفتم باز کنم الان از عذاب وجدان خیلی ناراحتم منو همیشه با پوشش میدید بیرون حالا نصف پام پیدا شد 

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲
خیلی بد بود اعصابم خورده اصلا تاحالا باهاش حرف نزده بودم هی نگاه کرد و رفت از خودم بد اومد یکم بیشتر ...

برو در خونه رو قفل کن😐

شوهرتم که خونه نیست..‌من ترسیدم😁

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
آمادگی کسی رو نداشتی 😕ینی در این حد اجتماع گریزی ک درو واسه همسایه هم باز نکنی؟

اره بابا اصلا با کسی رفت و امد نداریم اینجا  مخصوصا همسایه کسی ام بیاد قبلش هماهنگ میکنه

اینجا منو دوستم مشترک باهم تاپیک میزنیم چون کاربری قبلیش تعلیق شده🤷 مجبوریم 😂🥲
مرد بود بابا زن که بود مهم نبود برام🤦

ول کن

من یه سوتی بدتری دادم

یه سری خودم تنهو بودم خونه در زدن با شلوارک درو باز کردم به خیالم مامانم اینا😆

سرایدارمون بود اومد عیدی بگیره

من☹شدم

بدتر از همه دررو نیمه باز گذاشتم رفتم پول بیارم

وااای اگر درروباز میکرد تجاوز میکرد بهم🤦🏻‍♀️

یادته میگفتی دوستداری زودتر از من از دنیا بری چون تحمل نبود منو نداری؟چرا خدا صدای تورو شنید ولی صدای منو نه🖤 عهد بستم باخودم  تااخرین نفسم بهبعشت پایبند بمونم،قول میدم سریع بیام پیشت عشقم😞.
خیلی بد بود اعصابم خورده اصلا تاحالا باهاش حرف نزده بودم هی نگاه کرد و رفت از خودم بد اومد یکم بیشتر ...

تو چرا گرفتی درو نبستی وقتی میدیدی هی داره نگاه میکنه؟؟؟ 

لطفا کاربر آقا به هیچ عنوان ریپلای و لایک نکنه به هیچ عنوان.
اره اخه هول شدم اونم هی زنگ میزد اگه صدا نمیومد کلا نمیرفتم باز کنم الان از عذاب وجدان خیلی ناراحتم ...

یعنی ب خاطر جنسیتت چون زنی فک میکنی بدنت باعث گناهه و باید خودتو بپوشونی؟ محدودیت پوشش ب خاطر جنسیتت؟ اگه مرد بودی برات مهم بود ک کسی نبینه؟ 

اینقدر ضد زن نباش و بدنتو سرکوب نکن

چی میگی بابا بیچاره نذری آورده، یه چیزی بدهکار شد

خب میگه بد نگاه کرده شما چرا عصبانی شدی😐

بقول خود استارتر شاید فکر دیگه ای کرده باشه😐

کار از محکم کاری عیب نمیکنه...

💕💜😎والا الان خوشگل زیاد شده...قدیما دو سه نفر بیشتر نبودیم😎💜💕خدای مهربون هرکی امضام رو میخونه به قلبش آرامش بده اگه مشکل مالی داره مشکلش رو حل کن، اگه بچه میخواد دامنش رو سبز کن. اگه قرض داره قرضش رو ادا کن، اگه گرفتاره گرفتاریش رو  رفع کن، اگه عاشقه به عشقش برسونش، اگه مریض داره خوبش کن، اگه خونه نداره  خونه دارش کن  خدای خوبم از غیب مال ونعمت براش ببار تو بزرگی من به عظمتت شک ندارم. همیشه کنارم بودی دستم رو گرفتی  پناهم بودی، کنار این عزیز باش دستش رو بگیر پناهش باش. آمین
خب میگه بد نگاه کرده شما چرا عصبانی شدی😐 بقول خود استارتر شاید فکر دیگه ای کرده باشه😐 کار از محک ...

عصبانی نشدم اما میگم‌ هر مرد دیگه ای بود و با این صحنه مواجه میشد نگاه میکرد چون چیز طبیعی ای نیست.

در رو که در هر حالتی باید قفل کنه، حتی اگه این آقا نیومده بود

2706