2703
2553
اخه زندگی من خبر داری؟ 

نه خبر ندارم ولی گفتم که حرفا انرژی دارن هرچقد شما بگی بی پولم بدبختم بدتر میشه وضعیتت برو کتاب چهار اثر رو دانلود کن بخون 👌خیلی بدردت میخوره 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2720
تو عرستان اعتقاد دارن شپش حجم مورو زیاد میکنن هر شبش  ۵ دلار پولشه😂😂😂😐

😂😂😂😂😂😂برم پول قرض کنم برم عربستان دوستان من دیگه پیاما رو دیر سین میکنم جواب سلامم نمیدم از این به بعد باید عین ارشد تو جزیره برام بلندشید منو میبینن منم رفتم قاطی بچه پولدارا

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 

آره بابا چه جورم !!!! اصلاً در حد چشم دشمن کور کن 😁😁😁

قسط ها و قبض ها عقب نیفته , یخچال و فریزر پر باشه حس پولدار بودن بهمون دست میده

دیگه بماند که نه تفریحی نه مسافرتی نه خرید دلخوشانه ای

فقط خدا رو شکر بابت سلامتی و اینکه محتاج خلق نیستیم

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
2714

من فقط دارم به این فکر میکنم که ۱۸میلیون چک سرماه چجوری میخواد درست بشه😂

بیشتر از سه ساله منتظر مادر شدنم گله نمیکنم حتما حکمتی داره خدایا برای هر لحظه از زندگی شکر 💚 به زودی بی بی چکم مثبت میشه به زودی صدای قلب کوچولوشو میشنویم 😍میبینم روزی رو‌که برای فهمیدن جنسیتش قلبمون از هیجان تند تندمیزنه 😍میاد روزی که ساک بیمارستان رو جمع میکنیم وبرای  دیدنت آماده میشیم آره فندق مامان و بابا اون روز دیر نیست برای دیدنت لحظه شماری میکنیم با بابایی 😍😍خدایاااا شکرت برای همه چی 💚
عزیزم شما با این نام کاربری که گذاشتید هیچوقت پولدار نمیشی خودت داری رسما به خودت میگی بدبخت حرفا ان ...

دقیقا 

حتما لغو کن یه اسم در شان بذار استارتر جونم💓💓💓🌷🌷🌷💎💎💎

هیچی داداشم دلش بسوزه نسوزه چیزی بده چیزی نده

اگه ناراحت نمیشی فضولی نیست دلت میخواد برامون قصه زندگیتو تعریف کنی ؟ ایشالا مشکلاتت حل بشه گلی غصه نخور

من از معبود یکتایم ...فقط یک چیز میخواهم نگیرد هرگز از قلبت، امید استجابت را ♥️ 
2706