2137
2106
هممون همینیم پولمون بی ارزش شده

😔😔😔لعنت بهشون 

بیشتر بخاطر‌چکهای عقب افتاد۶ وکار وکاسبی ک‌درست وحسابی نیست گریه‌میکنم‌ تنش واعصاب خوردی داریم فقط 

ابوالفضل عشق مامانش برای پیشرفت ابوالفضلم‌دعاکنید 😍😘😘مرسی مهربونا
بولمورم بوردا مجازی دا ادم دیمیر دوز ده یا یالان ولی اگر ده دوز ده بیاز اوزونن عرضه گوستر گت بیرده ا ...

فارسی بلد نیستین 😢

کسی هشدارتان نداد...زنانی که پای دویدنشان را بریدید دخترانی به دنیا می آورند که بال پرواز دارند ...!

خریدزعفران نگین بهرامن درخاص ترین بسته بندی ارسال رایگان!

میتونی درخواست بدی تغییر بدی

وااااا عجبا 

شما یه چیزی الکی گفتی بهش که آره فیلم بازی مرکب میبینی 

الآنم گیر دادی به اسمش 

درضمن اسم کاربری تغییر نمیکنه

اوست نشسته در نظر من به کجا نظر کنم اوست گرفته شهر دل من به کجا سفر برم 😍😍😍⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

استارتر ،،،عزیزم نمی دونم چند ساله هستی ،،خدا بزرگه ،،،منو به خاطر همین نداری شوهر دادن آخرین بچه بودم هفتمی 15ساله بودم ،،،سه تا بچه دارم دو تا دانش آموز ،،حتی شده پول دفتر ندارم پول شیرخشک ندارم ولی مجبوریم زندگی کنیم توکل به خدا کن

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،
2166
من ننوشتم 😭ندیدم سریالو 

باشه عزیزم من که چیزی نگفتم اصلا دیده باشی به من چ ربطی داره گلی خودت کم ناراحتی داری واسه اینام باید حرص بخوری بیخیال

کسی هشدارتان نداد...زنانی که پای دویدنشان را بریدید دخترانی به دنیا می آورند که بال پرواز دارند ...!
2165

ماهی حدودا ده تومن یازده تومن مباد تو خونمون چهار نفریم 

پولدار نیستیم ولی شکر خدا نیاز هامون رو رفع میکنیم هرچند نمیتونم ولخرجی زیاد یا مسافرت عالی بریم 

ولی چون قسط و قرض و کرایه خونه نمیدیم میتونیم ماهی ده تومن خرج کنیم

من صیغه نشدم  بهم پيشنهاد دادن ولی من نشدم انقدر بد نیستم بمیرم اینکارو نمیکنم

بچه از اسمون افتاد تو بغلت؟؟! خودت گفتی تو تاپیکای قبلت ک شوهرت صیغه شدی ولی وقت صیغه تموم شد عقدت نکرد ولت کرد

2183
😔😔😔لعنت بهشون  بیشتر بخاطر‌چکهای عقب افتاد۶ وکار وکاسبی ک‌درست وحسابی نیست گریه‌میکنم‌ تنش ...

یه مغازه کنار ما اول آرایشگر مردانه بود

بعد شد میوه فروشی

الان لباس بچه گانه فروشی 

تو یه سال

آدم دلش کباب میشه 

امروز رفتیم بیرون کارگر روز مزد تو بلوار منتظر کار نشسته بودن شاید 100 نفر بودن

بغض گلوم رو گرفت

خدا یا خودت یه فرجی کن🙏💎🌷💕

تورکی یازدیم آبرین گتدمیه بونان چوخ گت ایشوین دالیسی جا 

سن مگه بیرزاد بیلیسن که ایستمرین آبری گده

الله خوش گلمز نه ایشین وار دی الله کمگین اولسون ایندی یالان یا دوز نه ایشیمیز بیزیم

هرگاه دیدی دلت را غبار غم گرفته،به خدا فکر کن با خودت بگو چقدر زیباست که قشنگی های دنیا را میبینم،صدای پرندگان را می شنوم،و پای رفتن به هرجا که دوس دارم را دارم،با دستانم میتوانم لمس کنم،ببین دنیا چه زیباست!!  باز هم ناراحتی؟؟؟