2137
2106

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

خدایا همه ی ما رو کمک کن لطفااااااااااااااااا هم این خانم ،،،،هم بچه هام

من مادرم ،،مادر سه تا بچه ،، روزگارم از بچگی تا الان خوب نبود ،،،به خاطر بچه هام خیلی تلاش می کنم که روزگارشون مثل من نباشه ،،،تو خونه ترشی درست می کنم می فروشم یک ساله واسه مردم قرآن می خونم چله قرآنی میگیرم واسه،حاجتشون دعا می کنم،،واسه اموات نماز قضا ،،و روزه قضا برای اموات می گیرم ،،لطفا حمایتم کنید و ترشی بخرید،، چله قرآنی حاجت روایی بخواید  واستون بخونم ، تا بتونم واسه بچه هام مواد غذایی تهیه کنم ،،
2166
2050
تو عرستان اعتقاد دارن شپش حجم مورو زیاد میکنن هر شبش  ۵ دلار پولشه😂😂😂😐

😂😂😂😂😂😂برم پول قرض کنم برم عربستان دوستان من دیگه پیاما رو دیر سین میکنم جواب سلامم نمیدم از این به بعد باید عین ارشد تو جزیره برام بلندشید منو میبینن منم رفتم قاطی بچه پولدارا

کسی هشدارتان نداد...زنانی که پای دویدنشان را بریدید دخترانی به دنیا می آورند که بال پرواز دارند ...!

آره بابا چه جورم !!!! اصلاً در حد چشم دشمن کور کن 😁😁😁

قسط ها و قبض ها عقب نیفته , یخچال و فریزر پر باشه حس پولدار بودن بهمون دست میده

دیگه بماند که نه تفریحی نه مسافرتی نه خرید دلخوشانه ای

فقط خدا رو شکر بابت سلامتی و اینکه محتاج خلق نیستیم

مامان خانم مهندس و آقای دکتر هستم.عاشق خدا,طبیعت,موسیقی,شعر و ادبیات ام  
😂😂😂😂😂😂برم پول قرض کنم برم عربستان دوستان من دیگه پیاما رو دیر سین میکنم جواب سلامم نمیدم از ای ...

به سلامت😂😂التماس دعا😂

چت💞🍃💞🍃 ناشناس.https://www.goftino.com/c/vL5JAX  اگر توی تاپیکی حرفی زدم که ناراحتتون کرده حتما بفدمایید تا عذرخواهی کنم😊🙏🍃ارزش مرد به غیرت و ارزش زن به حیای اوست...
2183
عزیزم شما با این نام کاربری که گذاشتید هیچوقت پولدار نمیشی خودت داری رسما به خودت میگی بدبخت حرفا ان ...

دقیقا 

حتما لغو کن یه اسم در شان بذار استارتر جونم💓💓💓🌷🌷🌷💎💎💎

هیچی داداشم دلش بسوزه نسوزه چیزی بده چیزی نده

اگه ناراحت نمیشی فضولی نیست دلت میخواد برامون قصه زندگیتو تعریف کنی ؟ ایشالا مشکلاتت حل بشه گلی غصه نخور

کسی هشدارتان نداد...زنانی که پای دویدنشان را بریدید دخترانی به دنیا می آورند که بال پرواز دارند ...!