2137
2106

عزیزم این که اصلا واضح نیست

اگر داری امضامو میخونی لطفا تا آخر بخون🙃❤🖖🏼...امسال آخری هست که میتونم برای کنکور درس بخونم که قبول شم... اگه دوست داشتی دعا کن برای این نیتم...چون خیلی بهش نیاز دارم😕❤🙏 ممنون💙💙

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

چربیت بالا هست .پیاده روی کن .ورزش و رژیم غذایی .

آقا جان بسه انتظار   منتظران ظهور التماس دعا❤ ‏وَ لا تُعَنِّنی بِطَلَبِ مالَمْ تُقَدِّرْ لی فیهِ رِزْقاً«خدای خوبم در جستجوی آنچه برایم مقدر نکرده‌ای، خسته‌ام مکن...»
2166
چربیت بالا هست .پیاده روی کن .ورزش و رژیم غذایی .

عزیزم یه صفحه دیگه هست یادم رفت بفرستم

برای سلامتی آقا امام زمان و خانوادم‌صلوات🤩اللهم عجل لولیک الفرج🙏🙏🙏
2165

چربی داری و کم خونی عزیزم 

💙سر گروه رز آبی 💙وزن اولیه 66💙وزن فعلی60💙وزن هدف پاییز 60 به هدفم رسیدم 💃💙میریم برا رسیدن به این هدف نهایی 55💙تاپیک مانکن های 1400 💙  شاید یه روزی مجبور شی همه راهی رو که با دلت رفتی با عقلت برگردی     چالش جدید برای این هفته ناشتا اب و ابلیمو و روزانه یه رب رقصیدن 💃                 
2183
کم خونی زیاده؟

باید دارو مصرف کنی طی دوره ها خوب میشه 

💙سر گروه رز آبی 💙وزن اولیه 66💙وزن فعلی60💙وزن هدف پاییز 60 به هدفم رسیدم 💃💙میریم برا رسیدن به این هدف نهایی 55💙تاپیک مانکن های 1400 💙  شاید یه روزی مجبور شی همه راهی رو که با دلت رفتی با عقلت برگردی     چالش جدید برای این هفته ناشتا اب و ابلیمو و روزانه یه رب رقصیدن 💃