2726

اول خودم بگم که همسفرمون ۳ کیلو شیرینی خریده ب‌ود که صبحونه و ناهار گاهی اینو بخوریم.

۳ روز تو سفر بودیم ۱ وعده رستوران رفتیم 

صبحها میرفتن تو صف نون برای صبحونه

ناهار میگفتن سیر هستیم شما برین….

یه وعده رستوران رفتیم ماست تک نفره در باز رو اورد هتل

هتل که نبود یک مسافرخونه داغون بود که من اصلا فقط با دمپایی بودم

سال ۹۲ بود فک کنم خرج کل سفر شد ۴۰ تومن😂😂😂😂

ازاین ب بعد تنهایی برو سفر😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو کیش مثل سگو گربه دعوامون شد ول کرد رفت 😑

مثل بنز باش بزار واسه به دست آوردنت تلاش کنن و مواظبت باشن، از همه شیطون تر بودیم از همه آروم تر شدیم، بی اعصابما ریپ نزن زیاد روم  
2728
اونجام خانمه قهر کرد گفت  ما این مسافرخونه رو دوس داریم شما هر جا میخواین برین

اصولا با مفهوم مسافرت آشنا نبودن 

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻

اینقدر دستشویی و حموم جایی که بودیم داغون بود میرفتیم توالت های بیرون 

یه وعده با شوهرم رفتیم هتل ۵ ستاره نزدیک مسافرخونه ای که بودیم اونجا رفتیم دستشویی😂😂😂😂

بگما یبار ما هم با دوستان پدرم رفتیم اونا هم کلا خرج نمیکردن ینی گفتیم بریم زیپ لاین گفتن نه بابا چیه سکته میکنیم.  گفتیم سوار تله کابین شیم بازم گفتن نه خواستیم بریم پینزا بخوریم همه گفتن پیتزا ضرر داره جای اون نون پنیر بخوریم راحت بخوابیم 😐

رسما زهر مارمون شد چون تو خونه خودمون تفریح و خوراک بهتری داشتیم

ما حرفای تلخ و نیش و کنایه هامونو مینویسیم و چند دقیقه بعد فراموش میکنیم /اما این رو به خاطر بسپاریم که چه غرور هایی هستند که زیر این جملات خرد میشوند. چه قلب هایی که میشکنند💔🖤. به خاطر انسان بودن همدیگر را درک کنیم.  به قدرت منفی کلماتی که از اون ها استفاده میکنیم فکر کنیم و درنهایت انسان باشیم 🙏🏻😊/دوستان گل من هیچی بخدا تو دلم نیست.  بعضی وقتا اعصابم خورد بودنی اشتباه مرتکب میشم مثل اکثر مردم.  اگه جایی شما رو ناراحت کردم بهم بگید تا با تمام وجود ازتون پوزش بخوام 🙏🏻
همسفرمون تو کوپه قطار بالا آورده بود بعد روش بالش گذاشته بود کسی نبینه  بوی گندش ک دراومد از ک ...

یا خدا 🤢🤮

تو مشهد

با دوستام از طریق مدرسه رفتیم

تو هتل صب از خواب پاشدم دیدم یکی از بچه ها موهاشو با برس من شونه میکرد

منم قاطی کردم برااااش

ای حرصم گرفته بود

ادم میشناسم وقتی میره عروسی مهمونی تولد اینا ،اگه بعدش یه بلایی سرش نیاد یعنی چشم نخورده،و اگه چشم نخورده باشه به این باور میرسه که به اندازه کافی زیبا نبوده😢
بگما یبار ما هم با دوستان پدرم رفتیم اونا هم کلا خرج نمیکردن ینی گفتیم بریم زیپ لاین گفتن نه بابا چی ...

وای🤣🤣🤣🤣

بعضیا تو سفرم نمیخوان یکم خرج کنن

اینام ناهار شیرینی و چای میخوردن

۳ روز کامل بودیم یک وعده رفتیم ناهار 

تو مشهد با دوستام از طریق مدرسه رفتیم تو هتل صب از خواب پاشدم دیدم یکی از بچه ها موهاشو با برس من ...

وای خدا برادرم اینا از طریق مدرسه رفتن مشهد بهد اینکار رو کردن که تو هر کوپه یکی از مسئولان مدرسه بود که بهشون نظارت کنه 

از شانس برادرم با امام جماعت افتاده بود 🤣🤣🤣

طفلی میگفت همه کوپه ها بزن برقص بعد ما نشسته بودیم داشتیم شوره زار رو در سکوت معنوی تماشا میکردیم 😂😂

هیچی یسری رفتیم سفر دو نفره بعد کلا قرارنبودبیشتربمونیم وقرارشد پول تمام کردیم از خانواده بگیریم ینی بفرستن همش یه روز بیشتر موندیم دیگه فقط پول بلیط داشتیم انگارمجبورا موندیم رفتیم چندتاهتل پرسیدیم همه بالا۵۰۰دیگه به پیشنهاد من رفتیم مسافر خونه شبی۴۰اونشب تا صبح بیداربودیم اتاق بغلی تا صبح بلندبا یه دختره پشت تلفن حرف زد اتاق اونوری هم یه زنه بس ترسناک بود جرئت نمیکردیم بریم یه لحظه پایین اخه همش بیرون تو راهرو بود . خلاصه دم صبح زدیم بیرون هیچ وقت یادم نمیرههههه:)

داییم خیلی مسافرت میرفت یه بار با یه خانواده که فکر کنم دختر عمو خانمش بود رفته بودن مثل اینکه رفتارشون بد بوده اونام شب میرن دوتا اتاق جدا کرایه میکنن میخوابن صبح زود یه کفش کهنه زنداییم  رو میذارن دم در که مثلا هستن و همچی جمع میکنن میان😂😐

🥰😍
2706