2137
2106
عنوان

حس شیشم بیاد اینور بازار😉

288 بازدید | 58 پست

من کی ازدواج میکنم؟به کراشم میرسم؟؟

فقط 29 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

تا دو سال اینده احتمالش کمه

رنگ لباسم بگو مطمئن بشم 😂

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم 💕برای ازدواج و خوشبخت شدنم دعا کنید 🙏دلم حکم و توحاکم 🥺y🥺الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم😍🧿
2050
بله

میشه لطفا اگه شد به منم بگی که 

طرف برمیگرده کی برمیگرده پیام میده کی پیام میده دوستم داره دلش تنگ شده به فکرمه ؟ 

ببخشید میشه یه رنگ لباسی ماه تولدی بگی مطمعن بشم ببخشید خیلی طولانی شد🙏🙏

هرکی 
سرمه ای یا مشکی رنگ تیره ست

درست😁🤣

1
5
10
15
20
25
30
35
40
سرمه ای یا مشکی رنگ تیره ست

میشه لطفا ب من بگی با صالح ازدواج میکنم یا محمدحسن؟؟؟؟،کدومشون مرد بهتریه برای زندگی ؟؟؟

Lifemusician،ابجی هروقت اومدی بهم پیام بده خیلی دلم برات تنگ شده 😊فکر نمیکردم انقد یهویی منو بزاری و بری ، ان شالله هرجا هستی سالم و شاد باشی 🥰
2183
تا دو سال اینده احتمالش کمه

عزیزم میشه بگی خانوادش خواستگاری میکن ازم؟

اگه اره کی؟

{میدونم دوسم داره{دوست نیستیم} رفاقت خانوادگی داریم

تو مبین اندر درختی یا به چاه* تو مرا بین که منم مفتاح راه* سر پنهان است اندر صد غلاف* ظاهرش با تو است و باطن بر خلاف.هر بلایی کز تو آید رحمتی است*هر که را فقری دهی آن نعمتی است.هر لحظه که تسلیمم در کار گه تقدیرآرام تر از آهو بی باک تر از شیرم*هر لحظه که میکوشم در کار کنم تدبیر* رنج از پی رنج آید زنجیر پی زنجیر
میشه لطفا ب من بگی با صالح ازدواج میکنم یا محمدحسن؟؟؟؟،کدومشون مرد بهتریه برای زندگی ؟؟؟

دقیق نمیتونم بگم با کسی که دوست داره ازدواج کن نه دوسش داری اینطوری خوشبخت تری

چه رنگی بود😂

سرمه ای

1
5
10
15
20
25
30
35
40