2137
2106
عنوان

این رنگ چشم چه رنگیه ؟ یکی درست بگه

| مشاهده متن کامل بحث + 730 بازدید | 81 پست

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

بخدا من دوبار تاپیک زدم هر بار یکی یه چیزی میگه گیج شدم 

حق داری گیج بشی خاهر😂

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2166
جدی

آره🤐

اخه کور رنگی دارم😐

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐                    ️
اره منم حس میکنم طوسی سبزه 

لنز های ترکیبی جدیده منم طوسی عسلی گرفتم 

هر جا فهمیدی حق با توعه ، و حس کردی باید رو من ریپ بزنی نزن مرسی ،چون الان دارم میگم بهت آقا جان حق با توعه تو خوبی بیا بوست کنم 🤣😘ولی ولم کن ریپ نزن مرسی 
2165
نه این خواستگاره میخام ببینم رنگ چشمش چه رنگیه 

چشماش لنز نیست ؟؟

هر جا فهمیدی حق با توعه ، و حس کردی باید رو من ریپ بزنی نزن مرسی ،چون الان دارم میگم بهت آقا جان حق با توعه تو خوبی بیا بوست کنم 🤣😘ولی ولم کن ریپ نزن مرسی 
2183

طوسی سبز ولی بیشتر سبز

پاک میکنم؛هرانچه موجب رنجش وازارم میشود...فاصله میگیرم ازتمام آدمهایی که آرامش وجودم را خراب می‌کنند...این بار میخواهم که عاشق باشم ،عاشق کسانی که عاشقم هستند...حواسم را به کسانی میدهم که حواسشان به من هست...بهترین هم که باشی ،پیش کسی که تو رو دوست ندارد کودن به نظر میایی! هنوز هم دیر نیست!راهت را جدا کن،ازکسانی که مقیاس خود باوریت رابهم می‌ریزند..

این سبز روشنه

طوسی نیس دیگه

الکی نگین سبزو طوسی.

مگه شیره که بگی شیر موز شیر توت فرنگی😐😐

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐                    ️