2137
2106

این رنگ چشم چه رنگیه ؟ یکی میگه ابیه یکی میگه سبزه یکی میگه ترکیب طوسی و آبیه یکی میگه ترکیب طوسی آبیه یکی به طور دقیق بگه این چه رنگیه

طوسی سبز

هر جا فهمیدی حق با توعه ، و حس کردی باید رو من ریپ بزنی نزن مرسی ،چون الان دارم میگم بهت آقا جان حق با توعه تو خوبی بیا بوست کنم 🤣😘ولی ولم کن ریپ نزن مرسی 

آقا میون کلامِتون! من رفتم اینجا و شاخ در آوردم! شما تا حالا اپ دخترونهای که بشه خرید، فروخت و گپ زد دیده بودین؟

صووورتیههه

فقط 31 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
مجرد و متعهد❤                                                                یه صلوات برای رسیدن به عشقم مهمونم میکنی؟❤                  ❤m❤                                                                                نمیدونممم واسهه چیی بااتوو خوبهه همهههه چیییییی❤🥺
2166
2165

من نارنجی میبینن

عاشق سربازی و موتور سواری، کاش پسر بودم حداقل این دوتا رو تجربه میکردم😢یه چپ دست باهوش🙂عاشق جنگی کردن خروس ها با فلفل. البته اگه دزدا بزارن🙃عاشق درست کردن سوت با یه خوشه گندم سبز😁انقدر فضول بودم و تو خاکا بازی میکردم موهامو تراشیدن😶همیشه در حال ولویی✌️😐 لحجه ی ما خیلی شیرینه ولی نمیدونم چرا خودمون بدمون میاد😕  یه نمونش اینه که به کثیف میگیم‌⇦پِچَل😐😐                    ️

نظرا چقد متفاوت😐🤣

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2183
2191