2726
عنوان

اجبار مدرسه برای حضوری شدن

| مشاهده متن کامل بحث + 1256 بازدید | 68 پست

من جای شما بودم نمیزاشتم بچم بره مدرسه شاید اون ۱۹ نفر گاو باشن حالیشون نباشه شما کار درستو انجام بده

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

نزاربره خب 

برامون هیچ راهی نگذاشتن اخه

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
2728
من جای شما بودم نمیزاشتم بچم بره مدرسه شاید اون ۱۹ نفر گاو باشن حالیشون نباشه شما کار درستو انجام بد ...

شوهرم می گه چاره ای نداریم، بخدا خسته شدم یه راهکار بدید چکار کنم !

آمده ام ای شاه پناهم بده/ خط امانی ز گناهم بده /ای حرمت ملجا درماندگان/ دور مران از در و راهم بده/ ای که عطا بخش همه عالمی/ جمله ی حاجات مرا هم بده
عزیزم میتونم بپرسم کدوم شهر هستین ؟وضعیت آبیه اونجا؟

بله گفتن ابیه!!! به نظرتون حرف راست میزنن؟!

والا از کلاس ۲۰ نفره ، هیچ کس هم مخالف نیست، بچه کلاس اولی چطوری ماسک بزنه ؟! چطوری رعایت کنه، اعصاب ...

نزار بره

نمیتونن اجبار کنن فوقش تعهد میگیرن 

خودت باهاش کار کن

این همه کتاب کار و محتوای آموزشی خوب تو نت هست

ابتدایی حق اجبار ندارن  کلا هیچ مقطعی حق اجبار دانش اموز نداره  میتونی شکایت کنی

پیش کی شکایت کنم، مدیر و معلم همه .... 

شوهرم می گه چاره ای نداریم، بخدا خسته شدم یه راهکار بدید چکار کنم !

زنگ بزنید آموزش و پرورش منطقتون بگید راضی نیستید بچتون بره مدرسه ی راه دیگه پیشنهاد بدن. 

تیکر تولد یکسالگی پسرمه💙 خدایا شکرت بعد از ی سقط و کلی انتظار پسرمو به من هدیه دادی. برای سبز شدن دامن همه منتظرا از ته دلت ی آمین بگو ❤
2706