2733
2739
عنوان

از خواهرم متنفرم خیلی زیاد...

186 بازدید | 17 پست

از کوچیکی کلی منو تو جمع تحقیر می‌کرد کتک میزد اونقد وحشت ناک منو میزد که گاهی از هوش میرفتم بددترین فحش ها رو بهم میداد اونقد که اعتماد بنفسم هنوز که هنوزه صفره... الانم همینه... گاهی وقتی یه فحش هایی میده و بیخود و بیجهت منو میزنه.. مامانمو هم همینجور اونو دیگع خیلی بیش‌تر اذیت میکنه هر چی بگم کمه... اونقد که مادرم هزارلن بار نفرینش کرده... گاهی وقتا فک میکنم بمیره تا هممون از دستش راحت بشیم مدام تو خونه دعوا راه میندازه و همه چیو میشکونه و کتک میزنه... اندازه گاو هم هست بیستر دعوا هاشم بخاطر غذاس خیلی شکمو و دیوونس 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

یکی از دلایلی که دوس دارم ازدواج کنم برم اینه 

خیلی اذیتم میکنه 

لایک نکنید😐 لایک نکنید😐 لایک نکنید 😐لایک نکنید 😐اسمم گل پری ولی صدام میکنن پریسا این شد که اسم کاربریم گذاشتم گل پریسا❤️ بیزحمت برای رسیدن به هدفم صلوات بفرستید🙏 الهم صلی علی محمد و آل محمد ❤️🌹🌹🙏
بیش فعال نبودن؟

دلیلش اینه ک عقده ایه 

باباش اونو تو یکسالگی ولش کرده رفته طلاق گرفته بعد مامانم با بابلم ازدواج میکنه منو گیرشون میاد خیلی ب من حسادت میکنه هنوز ک هنوزه عقده ایه 

پدرت چیزی بهش نمیگه؟

چرا ولی چون بابای منه بابای اون نیست به حرفش گوش نمیده بیشتر اذیتم میکنه چون حسودیش میشع 

دلیلش اینه ک عقده ایه  باباش اونو تو یکسالگی ولش کرده رفته طلاق گرفته بعد مامانم با بابلم ازدو ...

آهان پس ریشه در مشکلات بچگی داره.بازم خوبه‌ پدرتون چیزی نمیگه!

هرجای دنیایی دلم اونجاست. من کعبه مو دور تو میسازم. من پشت کردم به همه دنیا. تا رو به تو سجاده بندازم❤️  ❤️
2738
دلیلش اینه ک عقده ایه  باباش اونو تو یکسالگی ولش کرده رفته طلاق گرفته بعد مامانم با بابلم ازدو ...

جلوی بابات تو رو میزنه؟

بابات چیزی نمیگه؟

کارزار ابطال مدارک هویتی جعلی اتباعhttps://www.karzar.net/61859
جلوی بابات تو رو میزنه؟ بابات چیزی نمیگه؟

نه جرات نمیکنه جلو بابام منو بزنه ولی وقتی نیست اره 

جلوی بابات تو رو میزنه؟ بابات چیزی نمیگه؟

بابام اگه ببینه یا بفهمه کلی کتکش میزنه فحشش میده میگه از خونم برو بیرون 

من برای اینکه دعوا نشه دیگه چیزی بهش نمیگم 

چند نفری بریزین سرش مثه چی کتکش بزنید تا حساب کاربیاد دستش😂

گندس صد و خردی کیلو وزنشه من 40 کیلو ام سی سال سن داره هزار بار زدیمش تهدیدش کردیم بدتر شد ک بهتر نشد 

2706