2137
2106
عنوان

پنج ماه دیگه عروسیمه

339 بازدید | 15 پست

اگه کرونا تموم شه ک فکر نکنم عروسی میگیرم

بنظرتون عروسی گرفتم کلاس رقص برم؟ خیلی خز نشده رقص دیکته شده ی مربی ؟ 

ای درد توام درمان در بستر ناکامی      میخوام آزادت کنم اما من خیلی حسودم

عزیزم من هم درست تجربه مشابه تورو داشتم تا اینکه با دکترساینا آشنا شدم. هم مشکلم برطرف شد هم جواب سوالهام رو گرفتم.

پیشنهاد میکنم تو هم اینجا کلیک کنی و سوالت رو باهاشون درمیون بزاری.

2166
2050

همتون عروسی میرید ک 😒 تالارا مگ وا شدع

گُفت چادُرَت را بِپوش تا ایمانِ مَردی نَلَرزَد ... ایمانی کِه بِه گیسویی لَرزَد بِه چِه اَرزَد !😏They laugh at you first , then they imitate you. اول بهت میخندن بعد ازت تقلید میکنن😉ی تیزهوشانی تجربی🦋😍🍁(من دیع بُریدم 😒از همه چی😒 از همه درسا😒 از زیست😒از اِریتروپُویتین😒از پُروتُرومبیناز😒از کلسی تونین😒از اعصاب پاراسمپاتیک😒از هیپوکامپ😒از پروفاز متافاز انافاز تلوفاز😒از نوکلئوزوم 😒از کربنیک اَنیدراز😒از 4_کلرو _2,3دی اتیل_4،4،6،7تترا متیل پنتان😒از سیملوله آرمانی😒از ضریب القاوری😒ایح ایح ایح😒 ناموسا نیاین تجربی به امید روپوش سفید😒ب امید اینک خانوم دکتر صداتون میزنن😒ب امید اینک پول توشه😒 من به امید هیچ کدوم اینا نیومدم وضعم اینه دیع وای ب حال شما😒اصلا میخوام برم پیراپزشکی دانشگاه آزاد شهرمون بخونم فقط یه لیسانس بگیرم گم شم برم اون ورِ آب😒 راجب داروسازی هم دیگ از من نپرسین😒 این ایموجی هم دوست دارم😒موده😒)
بنظرم خودت بیشتر عشوه برو تا رقص اینجوری بهتره تا ی رقص خشک و جدی که فقط روی حرکاتش تمرکز میکنی

رقص کلا بلد نیستم زیاد

ای درد توام درمان در بستر ناکامی      میخوام آزادت کنم اما من خیلی حسودم
2183

خدایی نرو عادی برقص

رقص خود آدم با یکم  عشوه و لوندی باکلاستره

چیه عروسا میرن کلاس رقص دستاشونو یه جوری حرکت میدن دامادم وایمیسته نگاه میکنه خیلی خر حرکاتشون اه اه