2737
2734
عنوان

من این استوری گذاشتم ببینید چی داره به من میگه پرو+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3997 بازدید | 137 پست
متنفرم انگلیسی تایپ میکنن بخدا خفن نمیشید شاخ نمیشید خاص نمیشید فقط فحش می‌خورید اه

وای آره خیلی رو مخن 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

با هزاران نفر  جالبه که همه رو میخوان ب ….. نن  ول کن هم نیستن همچین پیگیر دوست میشن و خ ...

اره بابا دوست پسر منم مث خررررر دنبالم بوددددد اولاش میگف اصلاا دوست ندارم بی ادبی کنی

راضی نمیشد بهش بگم به یه ورت  بعد یه مدتتتت  خودش کصکش و همه چی میگف اشغال

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
2728
وای اصلا باوز نمیکنم خر پیررر اینا رو میگه😑😑😑هیچ فک کردییی ک تا الان  ک ۳۶ سالشه با چندتا بو ...

از نوع و لحن چتش من فکردم دیگه نهایت ۲۱سالشه🤣

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
با میلیون ها نفر  پیری خان اب شنگولی میخواد بخوره 😂😂 من فکردم ۲۰ ۲۵ سالشه انقدر خجسته حاله

نه بابا اینا دیگه ته همه چی دراوردن و جالبه که ول کن ماجرا هم نیستن 

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 

بعد اخرش تا گفتم منو با دوست اشنا کن رفت

شمارمو ی دوسش داد و شماره ی پسره رو به من

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
2738

درینک چیه 😂😂

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
اره بابا دوست پسر منم مث خررررر دنبالم بوددددد اولاش میگف اصلاا دوست ندارم بی ادبی کنی راضی نمیشد ب ...

اره پس چی فکر کردی اینا فقط چند روز میتونن نقش بازی کنن بعد گند میزنن به همه چی 

بعد اخرش تا گفتم منو با دوست اشنا کن رفت شمارمو ی دوسش داد و شماره ی پسره رو به من

واااا یعنی چی 

چی کار کردی دقیقا 😂😂😂

با میلیون ها نفر  پیری خان اب شنگولی میخواد بخوره 😂😂 من فکردم ۲۰ ۲۵ سالشه انقدر خجسته حاله

وااای چقدر حرصم گرف

2706