2737
2734
عنوان

من این استوری گذاشتم ببینید چی داره به من میگه پرو+اسکرین

| مشاهده متن کامل بحث + 3997 بازدید | 137 پست
متنفرم انگلیسی تایپ میکنن بخدا خفن نمیشید شاخ نمیشید خاص نمیشید فقط فحش می‌خورید اه

وای آره خیلی رو مخن 

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

با هزاران نفر  جالبه که همه رو میخوان ب ….. نن  ول کن هم نیستن همچین پیگیر دوست میشن و خ ...

اره بابا دوست پسر منم مث خررررر دنبالم بوددددد اولاش میگف اصلاا دوست ندارم بی ادبی کنی

راضی نمیشد بهش بگم به یه ورت  بعد یه مدتتتت  خودش کصکش و همه چی میگف اشغال

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
2731
وای اصلا باوز نمیکنم خر پیررر اینا رو میگه😑😑😑هیچ فک کردییی ک تا الان  ک ۳۶ سالشه با چندتا بو ...

از نوع و لحن چتش من فکردم دیگه نهایت ۲۱سالشه🤣

اونجا که هوشنگ ابتهاج میگه:خواست تنهایی مارا به رخ ما بکشد ....تنه ای بر در این خانه تنها زد و رفت
با میلیون ها نفر  پیری خان اب شنگولی میخواد بخوره 😂😂 من فکردم ۲۰ ۲۵ سالشه انقدر خجسته حاله

نه بابا اینا دیگه ته همه چی دراوردن و جالبه که ول کن ماجرا هم نیستن 

💔خسته شدم از این همه نا عدالتی کاش جون مرگ بشم 

بعد اخرش تا گفتم منو با دوست اشنا کن رفت

شمارمو ی دوسش داد و شماره ی پسره رو به من

بدترین روزای زندگیمو دارم میگذرونم،، کی بود میگف روزای خوب هم میاین؟؟کو پس؟                                          یه صلوات بفرستین واسه حاجت رواییم🥲♥♥♥۹/۹/۱۴۰۲ به ارزوم رسیدم😍😍1402/06/06 تنهاییی با ماشین درحال رانندگی هستم، اونقدر حرفه ای شدم که درحال رانندگی  گوشی ب دست میام نینی سایت😍دعا کنیددددد😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜💜💜💜💜💜⭐⭐⭐⭐⭐⭐🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋🦋⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐⭐💜🤍💜🤍💜🤍💜💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍💜🤍
2738

درینک چیه 😂😂

لایک نکن. خواهی که جهان در کف اقبال تو باشد، باید به چپت باشد و کاریت نباشد😂                                  ز تمام بودنی ها تو همین، از ان من باش که به،  غیر با تو بودن دلم، ارزو ندارد. دوست دارم مرد نظامی من💜💜💜👮‍♂️👮‍♂️👮‍♂️
اره بابا دوست پسر منم مث خررررر دنبالم بوددددد اولاش میگف اصلاا دوست ندارم بی ادبی کنی راضی نمیشد ب ...

اره پس چی فکر کردی اینا فقط چند روز میتونن نقش بازی کنن بعد گند میزنن به همه چی 

بعد اخرش تا گفتم منو با دوست اشنا کن رفت شمارمو ی دوسش داد و شماره ی پسره رو به من

واااا یعنی چی 

چی کار کردی دقیقا 😂😂😂

با میلیون ها نفر  پیری خان اب شنگولی میخواد بخوره 😂😂 من فکردم ۲۰ ۲۵ سالشه انقدر خجسته حاله

وااای چقدر حرصم گرف

2706