2737
2734
عنوان

ینی من اشتباه کردم و خیانت نکرده؟

385 بازدید | 25 پست

با دوس پسرم کات کردم حدود ۴ماه پیش تو خونشون صدا زن میومد خانوادشم سفر بودن گفت خالمه منم باور نکردم اخه عکس نداد و کات کردم..الان تو این ۴ماه پروفایلش همش دپه و تو پیج فیکش تو اینستا ک دنبالم میکنه پست غمگین و دلتنگی همش گذاشته این مدت الان پست گذاشته یروز دنبالم میگردی و دلتنگم میشی ولی من تو خابتم نمیام دگ..ینی خیانت نکرده و من اشتباه کردم؟اخه ی دروغ دگ هم گفت مچشو گرفتم بخاطر این دروغاش کات کردم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
مهمه اخه دلیل کاتم‌ خیانت بود

وقتي دلت باهاشه چرا خب انقد سريع تصميم ميگيري

الانم اگ اون موقع خيانتي دركار بوده ك فك كنم از اين زودگذرا بوده ك تموم شده 

خيلي بدهكاريم وامم جور نميشه ميشه برا اينكه وامم جور شه دعا كنيد خيلي ممنونتون ميشم❤️زهرام
2738

پروفایل دپ بازیشه

اخ ک چقدر ساده اید

مطمئنم منم یه روز پولدار میشم،شاید بپرسی چطوری که باید بگم ممنون تو چطوری؟                                              من فقط دوکاربری با نام شکلات فرانسوی دارم،شکلات_فرانسوی و شکلات__فرانسوی،اون شکلات___فرانسوی (با سه خط فاصله) مال من نیست،پس لطفا نپرسید که اون تاپیکا رو تو زدی؟نه من نزدم
2706