2726
عنوان

بعد دو سال ديدمش

392 بازدید | 27 پست

كسي كه فاميل بود و بهش نرسيدم رو بعد دو سال تو مراسم ختم پدربزرگم ديدمش.. همش جلو چشم من بود تو خونه خودمون هم اومدن خونه پدربزرگم هم تا اخر مراسم سوم موندن … فقط ميخوام بگم خيلي زجر كشيدم خيلي..

اسی و بچه ها لایک کنید و یرام صلوات بفرستید منم براتون میفرستم ایشالا همه حاجت ها بر آورده بشه❤

گفته بودی که چرا محو تماشای منی🌿آن چنان مات که حتی مژه بر هم نزنی🌿 مژه بر هم نزنم تا که ز دستم نرود🌿ناز چشم تو به قدر مژه بر هم زدنی 'فریدون مشیری'

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
حق داری ،خییییلی سخته

چيزي كه از همه سخت تر بود اينه كه مامانم و بابام و اون پسره چقدر باهم حرف ميزدن و ميرفتن و ميومدن و فقط من داشتم زجر ميكشيدم و دلم ميخواست فرار كنم 

دوست داشت؟

طبق گفته خودش اره . خيلي اين چند روز تو عذاب بودم و وقتي ميديدم مامان و بابام چقدر باهاش خوبن و ميگن و ميخندن ولي من حتي نميتونستم يه لحظه نگاهش كنم خيلي سخت بود برام

اگه عاشق بود که کات نمیکرد    

كات نكرديم كه. خواستگاري كرد مامانم قبول نكرد و هرچي بين من و اون بود تموم شد .. منم مجبور شدم بهش خودم بگم نه كه ابروريزي نشه از طرف خانواده من 

كات نكرديم كه. خواستگاري كرد مامانم قبول نكرد و هرچي بين من و اون بود تموم شد .. منم مجبور شدم بهش خ ...

خوب ببخشید وقتی شما اونقدر بچه ننه ای که تصمیمات زندگیت رو مامانت باید برات بگیره و‌اراده ای از خودت نداری واقعا جای گله ای نمیمونه

2706