2737
2734
عنوان

رنگ موهام+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 1232 بازدید | 60 پست
بذار.. منم اگه پول دستم بیاد برا عید میخوام رنگ کنم موهامو.. تا حالا هم رنگشون نکردم

ان شالله رنگشون میکنی ♥

هرگـــز شخصی ک ترو دوست داره وبهم اهمیت میده رو نادیده نگیر.  ی روز ممکنه متوجه بشی ک ماه رو وقتی داشتی ستاره هارو میشماردی از دست دادی 🤗🤗

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

رنگ نکن بابا حیفه!

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
2738
اخه ی جوریه بدم میاد قرمز شده

موهات خیلی خوبه به نظرم اون رنگی که میخوای حتی بدون دکلره هم برات درمیاد با رنگ ساده و اینجوری فک نکنم ضرری داشته باشه

زندگیم روز به روز داره بهتر و شاد تر میشه😍خوشبختی و خوشحالی من ابدیه😊
جدی؟قرمزیش تابلو نیس؟

منکه قرمزی نمیبینم عزیزم

رنگ مو هارو داغون میکنه

وه پاکی "شه‌لیر" قسم،قسم وه گیسِ "ژینا"                 وه غیرتِ "کورد" قسم،قسم وه خدای بینا                      قسمِ ایمه کوردیل گیسِ خوه‌یشک و دایه‌سه                     گیسِ خوه‌یشکو دایه مان جورِ سوره و آیه‌سه     ‌‌‌‌‌‌‌‌                                                                                                                 "له دارِ بَرزِ کلهرم✌🏻❤"
اخه ی جوریه بدم میاد قرمز شده

من راستش اطلاعی ندارم از ضررایی ک ممکنه برسونه ولی اگرم خواستی رنگ کنی همون رنگ قهوه ایِ موهاتو بذار

این نظر منه🤷🏻‍♀️

تاپیک دعوا دیدی منو تگ کن   
2706