2737
2734
عنوان

پشت گوشی به نامزدم گفتم عوضی...

664 بازدید | 34 پست

نامزدم عصرش گفت میرم جایی یه کد میخام باید سریع بدی واردش کنم زنگ میزنم بهم بدش

بعد من با مامانم سر جهزیه بحثم شده تو اتاقم گوشیم رو طاقچه بود ابجی گوشیم نشسته روبه رو گوشیم میبینه من دارم صدا میدم نمیگه بیا گوشیت خودشو و مامانم حسودن 

منم تو دستم اب بود دستم خیس بود داشت گوشی قطع میشد

یهو زده بودم رو دکمه به ابجیم گفتم عوضی حواسم نبود

بعد حالا نامزدم فکر میکنع بااون بودم ناراحت شده بهش گفتم من از اینکه نزدیک بود قطع شه عصبی شدم

اخرش معلوم بود ناراحته قطع کرد

بعد عمری زنگ زده بود اینم کار داشت

اعصابم ریخته بهم🤕

بنظرتون چجوری تو پیام بهش بدم از دلش در بیارم 

......

روزی بیس بار بهش میگم عوضی

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بگو اشتباه شده

کاربری اولم نیست،🌹 چندتا شون به لطف نی نی یار ترکیدن چندتا هم خودم ترکوندم  کاربری اولم از شماره خودم بود دومی برا مادرم بود ❎سومی هم برا پدرم بود❎ چارمی هم برا برادرم بود ❎پنجمی برا مادربزرگم بود ❎ششمی هم برا پدر بزرگم بود هفتمی برا پسر عمومم بود❎ هشتمی برا پسرعمم بود😁 الان هم برا خالمه ✔️ خواهشاً دیگه نترکونین دیگه شماره ندارم همه فامیلام قبلاً آوردم 😬گفتم که بدونین من از قدیمی های سایتم حق آب گل دارم اینجا😜 😜😜
2728
2738
چرا😐

زیادم خوب باشی پرو میشن

خون می خورم از آن کبودی ها که دیگر نیست.                           سرگیجه دارم مثل کابوس زمین خوردن.                                     روزی هزاران بار مردن! واقعا مردن!!                                          بعد از تو الکل خورد من را...مست خوابیدم...                                     بعد از تو با هر کس که بود و هست خوابیدم!                                بعد از تو لای زخم هایم استخوان کردم.                                             با هر که می شد هر چه می شد امتحان کردم!
2706